Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nisan'da ADSL'ler minimum 512 kbit!!!

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
haber kaynağı pek sağlam değil. inşallah artar. adsl'lerin artması kablolarada yarıyor. 1-2 ay geçmedne bizde artıyoruz :)[signature][hline]===> orc_lord <===
|Buddy/Old|Buddy Webpage|KTB için..|
|Pati Pet|Corbeau|playingarena|
|orc_lord/phoenix (day:147/melancholy/depression)|
Sosyal ağlarda paylaş

hepsini 512 yapmalarına ne gerek var?
sınırsız 256 yı 29 yapsınlar sınırsız 512 de 49 olsun, hem daha çok insan kotalı 256 (19 olsun hatta 15 olsun) kullanır hem de çoğu kişi 256 da devam eder.

ama içimden bi ses düzgün bi açıklama gelene kadar heç sevinme diyor.[signature][hline]h u m a n i t y - i s - t h e - o n l y - s u p e r p o w e r !

[Bu mesaj Rahan tarafından 07 Şubat 2005 00:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

nesi kasıyo ki çıkışların websitelerinden sabit 25k yla dosya çekebiliyorum? revconnectte 20-22 arasında sabit gidiyo, kasış hali bu mu ola? bağlantım 150 saat civarı kesilmeden kalabiliyor. yok, en azından şimdilik bi sorun gözükmüyor. (kablo kopmaları haricinde tabi)

yarım beyinli teknik servis ve yüksek fiyatlar dışında pek de bi sorun yok telekomda[signature][hline]h u m a n i t y - i s - t h e - o n l y - s u p e r p o w e r !
Sosyal ağlarda paylaş

sanki 256k oldu da hepinizin bağlantı hızları yerlerde süründü. artmadan öncede arızalar meydana geliyordu adsl'de... arttıktan sonrada çok fazla birşey değişmedi.. yine arızalar olsada bağlantı hızı artık 256k ve her şekilde 128k dan çok daha iyi. 512k da aynı şekilde olacak. belki 50-55k sabit hızla indiremezsiniz ama çoğu zamanda 35-40'tan aşağı düşmez. dolayısıyla böyle bir olay olursa her şekilde + sı olacaktır diye düşünüyorum.

tamam eleştiri iyidir güzeldir ama bu kadarıda biraz b*kunu çıkarmak olmuyor mu?

edit : rahan'ın son postunu görmeden yazdım. dikkat etmemişim 2. sayfaya ...

[Bu mesaj Zopik tarafından 07 Şubat 2005 01:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Rahan, 07 Şubat 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
hepsini 512 yapmalarına ne gerek var?
sınırsız 256 yı 29 yapsınlar sınırsız 512 de 49 olsun, hem daha çok insan kotalı 256 (19 olsun hatta 15 olsun) kullanır hem de çoğu kişi 256 da devam eder.

ama içimden bi ses düzgün bi açıklama gelene kadar heç sevinme diyor.

Hah onuda ben söliyim
simdi 256 sınırsız 49m

min baglantı 512 ye cekince
suanki 256-512 arası fiyat koyucaklar

yani mesela 60m olucak[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
*
G3NK
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
olur olur merak etme :)
256 nın yettigi pek cok kişi var
o kişiler için 256-512 arası fark yok
ve 49m dan 60m a cıkmak uzun vadede bütçeye yük getirir
ve burdan telekomun elde edecegi kar gene oldukça fazla olucak
yani her halukarda müşteriyi memnun ediyor gibi görünüp tekrardan malı götürme politikası son hızı ile devam edicek

ha dersen ki yurt dısı cıkısı 10 dan 20 ye cıktı
eyv ozm[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
*
G3NK
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...