Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Midnight Club 3

Seregwethrin

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar sanırım o muhteşem araba yarışı oyunu tekrar geliyor :). Midnight club 2'yi oynayanlar bilirler zaten. Süper, muhteşem, dehşet...

GameWallpapers

Merlinin Kazanı

PS için çıkmış sanırım. PC için ne zaman çıkacak bilen var mı acaba? Bayılıyorum bu oyuna yaaa....[signature][hline]www.wow-turk.com - Türkiyenin World Of Warcraft Portalı
[email protected]
PHP CodeMaster

[Bu mesaj Seregwethrin tarafından 30 Mayıs 2005 21:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

güzel oyundu,
hiç bi araba yarışı oyununda bu oyun kadar zorlandığımı hatırlamıyorum
sonra ps2 için aldım ama ps2 de anlamadım kolayıma geldi biraz bilgisayar da acayip zorlanmıştım oyunda herşey sana karşı trafiğinden tutda her bokuna kadar :)[signature][hline] Those who have long enjoyed such privileges as we enjoy forget in time that men have died to win them
[i]Franklin D. Roosevelt
Sosyal ağlarda paylaş

NFS underground'dan önce çıktı. Ama hiç tanınmıyordu. Oyun gerçekten çok zor ama nfs'den ayrıcalığı şu

Araba yatık olarka gidebiliyor 2 tekeri üzerinde

Motorlar var ve önünü kaldırabiliyorsunuz

Kalkış yaparken firenle kalkarken tkerleri kaydırıyor ve hızlı kalkıyorsunuz

Nitro vardı (Bence nfs nitroyu midnight clubtan gördü)

Sonra underground'da olmayan bişiydi yanlış hatıırlamıyorsam ama undrgrnd2'de var, başka arabanın arkasına geçince ayrı bir nitrodoluyor ve çalıştırınca etraf pusulanıyor. Bu tamamen midnight club'dan çalıntı bence.

Ayrıca arabalar hasar görebiliyordu, patlayabiliyordu :)

Ve de arabayı yönetmesi çok hassas. Yani NFS gibi arbayı döndürürken cebelleşmiyorsun. Arabalar kuş gibi. 200 ile giderken fren ile sağ oka bastın mı mesela araba 2*360 derece turluyo öyle duruyo :)

He unutmadan frenle kalkış yaparken sol oka basarsanız mesela veya sağa o tarafa arab odluğu yerde dönüyor. Hani artistik hareketler yaparlar ya.

İşte underground'dan farkı. Tabi midnight club2 bu. 3 daha PC'ye çıkmamış. Çok süper oyundu ama grafik bakımından artık daha güzelleri çıktı ondan midnight club 3 çıkınca mutlaka onu oynayın derim ben oynamadığım halde çok süper olacağını düşünüyorum[signature][hline]www.wow-turk.com - Türkiyenin World Of Warcraft Portalı
[email protected]
PHP CodeMaster
Sosyal ağlarda paylaş

3 ün ps2 sini aldım ve oynadım biraz ^^
görüntüler gayet güzel career mode hafiften nfsu2 ye benzemiş ama bin basar gibi geldi bana eski model ford mustang ler felan gördüm bi yerlerde ^^[signature][hline] Those who have long enjoyed such privileges as we enjoy forget in time that men have died to win them
[i]Franklin D. Roosevelt
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit, 04 Haziran 2005 08:09 tarihinde demiş ki:
3 ün ps2 sini aldım ve oynadım biraz ^^
görüntüler gayet güzel career mode hafiften nfsu2 ye benzemiş ama bin basar gibi geldi bana eski model ford mustang ler felan gördüm bi yerlerde ^^

PC içinini sabırsızlıkla bekliyorum artık :)[signature][hline]www.wow-turk.com - Türkiyenin World Of Warcraft Portalı
[email protected]
PHP CodeMaster
Sosyal ağlarda paylaş

abi oyunda süper bi olay var
matrix mode a geçiyosun slow motion :)
baktım karşıda polisler barikat kurmuuş zaten oyundaki tek zevkli şey manyak trafik olması trafik de fazla ise basıyorum slow motiona aralardan kayıyorum :)
çok iyi olmuş ya arabanın herşeyini değiştirebiliyosun
plakasını bile kendin ayarlıyosun :)[signature][hline] Those who have long enjoyed such privileges as we enjoy forget in time that men have died to win them
[i]Franklin D. Roosevelt
Sosyal ağlarda paylaş

Midnight clup 3 ü deliler gibi oynuyorum ve inanılmaz mükemmel herkeze şiddetle tavsiye ediyorum[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...