Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight Empire

KaKsi

Öne çıkan mesajlar

Şu an itibari ile ilk defa Knight Empire Update inin en kısa sürede geleceği noticesi atıldı. Hayırlı ve uğurlu olsun...[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.

http://forum.paticik.com/view.php?id=120703
Sosyal ağlarda paylaş

jap-ko tam olarak knight empire değildi galiba..

Çok fazla oynamadım o yüzden tam emin değilim ama knight empirede olması gereken bi çok şey yoktu jap-ko da...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader) / Clan : The_Others / Allies : Academy & The_Hunos / BDüşman : CooLTanG / Server : Ares

ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda mı keldi.hay masallah.hayırlı olsun.gerci temmuz da gelio ama pek cabuk oldu denemez :)[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

hc sorma ya,bi yandan lak lak yapıo yanımda kardeshm hee ewet demeye kasarken buff bitmish ac bitmish cıbıl cıbıl dolasıomusum.olsun dun gece istilada ve cz de yine kardaym 300 500 bi kac tane nazar boncuu olcak :)[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

eheh.. dün gece istilada bende uzun süre bafisiz dolaşmışım. bi de baffır olcam. tüü bana :([signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader) / Clan : The_Others / Allies : Academy & The_Hunos / BDüşman : CooLTanG / Server : Ares

ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 06 Haziran 2005 09:34 tarihinde demiş ki:
hc sorma ya,bi yandan lak lak yapıo yanımda kardeshm hee ewet demeye kasarken buff bitmish ac bitmish cıbıl cıbıl dolasıomusum.olsun dun gece istilada ve cz de yine kardaym 300 500 bi kac tane nazar boncuu olcak :)

Abi sen üstünde 100 dagger defense mi taşımaya başladın ya..
Bide uyuz oluyom sana ne zaman görüp yanına gelsem selam çakamadan o town'a kaçmaların yokmu deli ediyo beni :D:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grry, 06 Haziran 2005 09:43 tarihinde demiş ki:
said:
mrproblem, 06 Haziran 2005 09:34 tarihinde demiş ki:
hc sorma ya,bi yandan lak lak yapıo yanımda kardeshm hee ewet demeye kasarken buff bitmish ac bitmish cıbıl cıbıl dolasıomusum.olsun dun gece istilada ve cz de yine kardaym 300 500 bi kac tane nazar boncuu olcak :)

Abi sen üstünde 100 dagger defense mi taşımaya başladın ya..
Bide uyuz oluyom sana ne zaman görüp yanına gelsem selam çakamadan o town'a kaçmaların yokmu deli ediyo beni :D:D

yaw bi bakıom arkadan ozzy4ewer dır bi kac assasindir gelmish,hadi bi asssasin neyse de 3 5 assasine dagger def mi dayanır,ben sizin selamlarınızı burdan alırım,benim selamlarım yeter hepinise boshwerin selam vermeyin ben selamınızı amısh kadar olurm :D[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

japko da knight empire çok önceleeri kurulmuştu nelerin eksik olduğunu söylersen sana eksik olup olmadığını söylerim :) kralımız bile var ula :D pardon kraliçe :P
nese empire patch i neler getiriyor anlatalım bunları söylerken japkonun uskodan farklarını göz önünde bulundurarak söyülüyorum
-daha büyük mapler
-+60 eslant
-30-59 arası cz (öteki cz aynı şekilde)
-yeni skiller (fire mage de lvl 43 skilli)
-yeni itemler
-yeni görevler/bol bol np veren,exp veren görevler ekli)
-yeni npcler
-yeni yaratıklar
-kral,kraliçe :) (bu uskoda varıydı bilmiyorum)
-manner aktif
başka aklıma bir şey gelmiyor :) sorarsanız söylerim[signature][hline]HisarOyun.Com&FrpNet.Net
CeyhunAlyeşil
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Karus dişi priestlere bayılıyorum hastayım ya baksana dudaklara ne kadar ateşli :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.

http://forum.paticik.com/view.php?id=120703
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...