Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

str veren mageler

XANTOR

Öne çıkan mesajlar

light magelerin str verdiğini duydum geçen bi mage ile konuşuyordum light statlarını sordum ve elixir +6 lık stat verdiğini gerisini str verdiğini söledi ve yeni bi takım str complete armor yapmayı planladığını arkadaş sopa ile çaliştığı için str vermek işe yarıyormuş damage' e bayağı etkisinin olduğunu söledi ilginç bulduğum için sizinle paylaşmak istedim
eğer yarın bi gün mageden sopa yiyp yatarsanız vaybe ne damage demeyin
Sosyal ağlarda paylaş

ohhooooooo abi ben mageliği bırakıyım mı napıyım hadi takı taksın str bonus ama ya baq ciddi diom mage str ye verirmi ya hade 2 tane verir SS CS SOD kullanmak için ama gerisi ciddiyyim yalan ya mage ne str ne[signature][hline]Name:MaRLoN
Lvl:61
Clan:RivaL
Nation:Karus
Job:Elemental Lord
Server:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

bak ciddi söylüyorum başıma 2-3 kere geldi cz de party deki light mageler kol istedi benden 15 str verebiliyorya priestlar bende bunun üzerine bi light mageye sordum oda böyle yanıtladı
deneyin altı üstü ne var bunda str takı takın bi priest tan da str alıp sopa ile yaratık kesin yada arenaya çıkın bi deneyinde sonra olmadı oldu deyin
denemeden şöle mi olur böle mi olur demeyin adamlarda bu oyunu oynuyo ve str istiyor mageler bazen bi bildikleri vardır
Sosyal ağlarda paylaş

warrior mage yapan bir arkadaşım vardı. elinde bardish le deli komik gözüküyordu :)) ki apos partilerine giriyordu :)[signature][hline]LvL: 50 ye yakın :P
Char: Rogue - Archery
Ekipmanlar: İron Crossbow +7/70, Chitin Set:+6/10
yani anlıcanız bi pok diilim daa.

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sonunda işe yarar birşey yaptımya artık exp kaybetsemde gam yemem :)
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler Bu konuyu okuduktan Sonra Son Kararimi Verdim lvl 56 Glacer iken Light oldum. Ama statlarimi Degistirmedim. Str ye vereyimmi vermeyimmi harbi kararsiz kaldim. çünkü light olduktan sonra hemen +6 str yüzük kolye vs vs taktim hepsini normalta 125 damage verirken onlar1 taktimmi 178 damage werdi. yani gerçekten etkiledigini anladim. ama mp olmassada dier büyüler bi poka yaramiyacak sanirim. ne yapayim offff[signature][hline]Nation :Karus
Server :Ares
NicK :Bymad_TR
CLaN :Exit
LvL :56 Ped Glacer Mage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bymad, 05 Haziran 2005 03:54 tarihinde demiş ki:
Beyler Bu konuyu okuduktan Sonra Son Kararimi Verdim lvl 56 Glacer iken Light oldum. Ama statlarimi Degistirmedim. Str ye vereyimmi vermeyimmi harbi kararsiz kaldim. çünkü light olduktan sonra hemen +6 str yüzük kolye vs vs taktim hepsini normalta 125 damage verirken onlar1 taktimmi 178 damage werdi. yani gerçekten etkiledigini anladim. ama mp olmassada dier büyüler bi poka yaramiyacak sanirim. ne yapayim offff

Yanlislikla abimin nick ile yazmisin bunlari. aslinda üstekini yazan benim. ne yapam bii süüleyin help meee :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 05 Haziran 2005 04:15 tarihinde demiş ki:
ne strsi lan manyak mısınız

he manyağız herkez manyak bi sen akıllısın zaten
adamlar light la sopalamak için str veriyolar dedim herkez bilmemne uzuvuyla gülmeye kalktı 1 kişi denedi olumlu olduğunu söledi
öbür çok bilmişler hemen olmaz dedi
hafta sonları oyunda olamıyorum hafta içi deniyeceğim

denemeden şöle olur böle olur diyen çok bilmişlerle paylaşacağım sonucu

adam seni cz de sopaya bağlayacaksa mp olması ne işe yarar

seni bi kere stun etmesi yeter ondan sonra habire sopa yersin

her sopada yeniden stun olursun

bu yüzdende str veriyorlar 60-62 den sonra

[Bu mesaj XANTOR tarafından 05 Haziran 2005 06:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ii bende verim str ye 60 62 de daha ii spike çakarım güdümlü olur. hey allahım yarabbim. ozmn staff almayada gerek yok full str ye verin elemental damagelı unique club spearlarla fln girersiniz daha çok vurursunuz.

he bu arada str olayını denicem yarın ama olmazsa rezil ederim burda seni ,şu yaptıgın artizliklerden sonra.

[Bu mesaj HasMez tarafından 05 Haziran 2005 06:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 05 Haziran 2005 06:14 tarihinde demiş ki:
ii bende verim str ye 60 62 de daha ii spike çakarım güdümlü olur. hey allahım yarabbim. ozmn staff almayada gerek yok full str ye verin elemental damagelı unique club spearlarla fln girersiniz daha çok vurursunuz.

he bu arada str olayını denicem yarın ama olmazsa rezil ederim burda seni ,şu yaptıgın artizliklerden sonra.[Bu mesaj HasMez tarafından 05 Haziran 2005 06:25 tarihinde değiştirilmiştir]

42 skill i için staff lazım a güzel kardeşim bakarsan required item staff yazar o senin dediğin silahlarla olmaz o iş(burada bile atıp tutuyorsun)

ben buraya bu konuyu öğrendiğim bir şeyi paylaşmak için yazdım

ama bütün sivri zekalılar denemeden atıp tuttu

burada atıp tutan ben değilim ben deneyin dedim sen öle olurmu böle olurmu diye atladın bi daha gidin deneyin çok zor değil dedin sen gene dalga geçtin

bu durumda tutmasa abile ben rezil olmam çünkü bilip bilmeden konuşan ben değilim ama tutasa sen yerin dibine girersin

sadece forumu okursan biri denemiş olduğunu ve işe yaradığını söylüyor

beyimiz sadece atıp tutuyor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vvarlock, 04 Haziran 2005 21:11 tarihinde demiş ki:
Bazı bilmeyenler olabilir am bazı mageler clan emri üzerine 160ınt,complete giyecek kdr mpye ve gerisin strye veriyolar bunun sebebi adamlar czde stun koyuyor ve stafla adam kesiyolar

+1 :tup:

Benimde tanıdığım bir str mage arkadaşım var. Ara sıra cafeden takılıyoruz. Arenada deneyelim dedik. Adamın elinden charımı zor kurtardım... Akla zarar. Ama herkesin harcı değil o charı yapmak. Hem maddi yönden sağlam olacak ve sağlam itemler dizeceksiniz hemde yakın dövüşte ustalaşmış olacaksınız. Aksi takdirde çok kolay yatıyorlar. Vurduğun adam stundan kurtulduğu anda kurtulma şansı "0" ama genelde o adam stundan kurtulamadan kesiyorlar..[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader) / Clan : The_Others / Allies : Academy & The_Hunos / BDüşman : CooLTanG / Server : Ares

ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bu sırada. Benim arkadaş int mp filan dağıtmadan tamamını str ye vericem birazda öyle deniycem diyordu. Yarın sonucunu öğrenir sizede bildiririm.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader) / Clan : The_Others / Allies : Academy & The_Hunos / BDüşman : CooLTanG / Server : Ares

ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

şu dakka itibari ile hasmez rezil olmuştur
kendi kazdığı kuyuya düşmüştür
yerin dibine girmiştir
kazı ekipleri kendisini aramaktadır
:)
doğru çıkmazsa beni rezil edecekti ya :
sanki bilmeden atıp tutan benmişim gibi

neyse bu sana ders olur bi daha :
' manyakmısınız siz'
'spike çakarım'
'elime elemantel damageli silah alırım'
gibi konuşmamayı öğrenir

ÖNCE FİKİRE SAYGI
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 05 Haziran 2005 10:01 tarihinde demiş ki:
iyi priest da magic power a versin mage str ye veriosa

veriyorlar kardeş emin ol inanmıyosan denemesi bedava

str takı takıyorsun priesttan kol alıyorsun arenada deniyorsun lvl 42 skill i ile sadece ama çünkü sopa ile vuran tek skill o
diğer skillere geçmez
yanlış anlama inferno yada bliizar ın damagesini arttırmıyor tabiki sadece sopanın damage sini arttırıyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...