Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aylin Aslım ve Tayfası

Darestan

Öne çıkan mesajlar

dinleyen var mı?
ben kalender meşrebim şarkısını baya sevdim klibide hoş

eskiden bu kız elektronik müzik yapıyordu ve pk güzel değildi ama şimdi zayıflamış ve saçlarını boyatmış hoş olmuş yani.babam bile beğendi arabaya alırız kasetini dinleriz filan diyor :)[signature][hline]Demon Of The Fall...
Sosyal ağlarda paylaş

Konya'da bir kaç fantanın düzenlediği konser afişlerinde okumuştum ismini, nasıl söylediklerini bilmiyorum amatör gibi idi..[signature][hline]        «³¹®¤R_e¤³_X¤³¹x¯²-»
Rap'de başbakan bu kajmeran !!!
|| Yoneso hosting hizmetleri ||

>>>X+ Projéct web design<<<
Sosyal ağlarda paylaş

hiç de amatör değil bence, yeni bi tarz deniyor sadece. oldukca da basarılı olmuş bence. bana da hafiften piyasa olma olayı var gibi geldi de emeğe saygı tabiki ayrıca, satmazsa nasıl onun gibileri muzik yapmaya devam edebilirki? zaten öncedn de severdim cok hos bi sesi var bence. eski calısmalarından senin gibi'yi bulursaniz dinlemenizi tavisye ederim[signature][hline]Your Ad Here!
Sosyal ağlarda paylaş

bu klip parçasında çok "lakayt" bi tavır sergilerek "heyt höyt özgür kızım istediğim gibi takılırım" havalarına girmiş, dumanımsı olcakmış bence nerdeyse ben pek peenmedim şahsen. Zaten o şarkının insanlara güzel gelmesinin nedeni aslında o şarkının orijinalinin güzel olmasıdır bence :) ama fena cover deil.[signature][hline]life is unfair, kill yourself or get over it.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darestan, 06 Haziran 2005 22:34 tarihinde demiş ki:
yav herkeste karşıymış bu kıza seveni yokmu acaba.

said:
BlaCk, 06 Haziran 2005 22:25 tarihinde demiş ki:

inanılmaz derecede güzel bi hatun.

Aşık oldum kendisine, ha bu arada makyajsız halinide gördüm
İnanın makyajsız daha bile guzel
[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
octopus, 06 Haziran 2005 20:50 tarihinde demiş ki:
biraz piyasa olma çabası var gibi geldi

said:
octopus, 06 Haziran 2005 20:57 tarihinde demiş ki:
Zaten o şarkının insanlara güzel gelmesinin nedeni aslında o şarkının orijinalinin güzel olmasıdır

katılıyorum bu ikisine.
istanbullu olmadığım için aylin aslım konusunda fazla deneyimim olmamıştır, ancak tv'de alternatif kanallarda klipleri yayınlanırdı, severdim.
tarzını çok değiştirmiş hoşuma gitti diyemiycem.

ama "kalender meşrebim" çok güzel şarkıdır.
sözleri çok tutarsız olsa da..[signature][hline]Beş Hececiler
-Never trust a bartender with bad grammar.
-Doom to all who threaten The Homeworld
-For Auir! En Taro Adun!
Sosyal ağlarda paylaş

o ben kalemder meşrebim şarkısı berbat bence.resmen hebele hebele diye şarkı söylemiş yani hiç ses yok bişi yok hani laf olsun diye tezahurat yaparmış gibi söylüyo şarkıyı.. ben daha iyi söylerim be.[signature][hline]^Dallas Mavericks^
Pentheselia'lar banlanmasın.. (abarttık mı ne)
Sosyal ağlarda paylaş

o onun şarkısı değil ki zaten.
biz aslının güzel olduğunu söyledik, yani şarkının aslının. aslı'nın söyleyişinden değil.[signature][hline]Beş Hececiler
-Never trust a bartender with bad grammar.
-Doom to all who threaten The Homeworld
-For Auir! En Taro Adun!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...