Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Toni Havks Pro Skeytır 4 Demo

-Mandrake-

Öne çıkan mesajlar

Geçen gün demosunu oynadım
daha önce hiç bi serisini oynamamıştım
acayip hoşuma gitti yçok eğlenceli demodea bi şehir var sadece açık, ama çok zevkli bilimum maymunluk yapıyosun ordan oraya zıplıyosun çok çeşitli hareketler var baya iyiymiş

arabanın arkasına takılmalar elektrik telleri üzerinde kaykayı kaydırmak :),her türlü şaklabanlık mevcut[hline]Hit the battle now we high speed
With my marlin tryin to make these motherfuckers die speed
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SilphatosIce_, 10 June 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
Bende çalışmadı yahu p4 2.o ghz 256 ddr ram 64 mb SiS eran kartı ?[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage

o makinada çalışacağını adın gibi biliyorsun yazılımsal yada denediğin demodan kaynak lı olduğunuda sadece şuraya aha bakın P4 üm var demek için yazıyorsun. tövbe tövbe
Sosyal ağlarda paylaş

p4 3.06 ghz
1024 x 2 ddr ram (westwood olacak ama yoksa olmasz)
128 mb Radeon 9800 pro yeter herhalde
Birde 100 gb bi hd olursa tamam işte artık piyasadaki %50 oyunu oynayablirim ne güzel olur öf öf :-)

Bu arada benim THPS 4 çalıştırmayan PC yi arada kullanıyorum daha çok kulandığım emektar 166 mmx var onun sevgisi başıma vurdu herhalde canım benim.
[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 10 June 2003 13:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu saydıgın ozellıklerdekı bılgısayara 100 gb lık hdd koyarsan ben bu bılgısayara dandık derım.Bence acgozlu olmamak gerek.p4 2 yı begenmemen garıbıme gıttı,hadı begenmezsınde dandık demen zaten baslı basına bır felaket[hline]:utaniem: Simofle :utaniem:
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Simofle, 10 June 2003 13:10 tarihinde demiş ki:
bu saydıgın ozellıklerdekı bılgısayara 100 gb lık hdd koyarsan ben bu bılgısayara dandık derım.Bence acgozlu olmamak gerek.p4 2 yı begenmemen garıbıme gıttı,hadı begenmezsınde dandık demen zaten baslı basına bır felaket[hline]:utaniem: Simofle :utaniem:
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-

adam diyorum ya kendini tatmin ediyor söle makinam var dandik falan diye hehe.
önemli olan en dandik sistemin bile olsa iyi çalışmasını sağlayabilmektir yoksa gidipo ver ordan bi karışık döner gibi makina alıpda sona bön bön bakmak sonada dandik bu kardeşim demek değildir.
Sorunu ben anlamıyorum bu sistem olayından yardım ederseniz neler yaparsam rahat oynayabilirim veya çalıştırabilirim oyunu gibi bir lafla anlatmaktansa dandik bir makinam var kardeş ondan oynayamıyorum hedo hodo ile anlatmak benim anladığım şekilde anlaşılmasınada sebeb olur.
Sosyal ağlarda paylaş

bende p1.6 128 mb rd-ram 32mb Gefroce 256 var fazla takılmadan 800x600 çözünürlükte low detail oynadım

21000 puan nası aldın b bi harekette :)

benim en fazla 7000 mi neydi bende nalamamıştım nası oldu
special bar ı dolunca baya sağlam zıplamaya filan başlıyosun o zaman yapmışındır kesin[hline]Hit the battle now we high speed
With my marlin tryin to make these motherfuckers die speed
Sosyal ağlarda paylaş

Benim makina 7 yıllık 166 mmx ve daha 3 4 yıl daha kullanıcam.2ghz benim değil arada ele geçirince kullanıyorum.Kendimi tatmin ettirmem falan boş iş burda geyik yapıyoruz soru soruyoruz kouşuyoruz.[hline]Silphatos Iceheart
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sthilaryon, 10 June 2003 12:46 tarihinde demiş ki:
said:
SilphatosIce_, 10 June 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
Bende çalışmadı yahu p4 2.o ghz 256 ddr ram 64 mb SiS eran kartı ?[hline]Silphatos Iceheart

o makinada çalışacağını adın gibi biliyorsun yazılımsal yada denediğin demodan kaynak lı olduğunuda sadece şuraya aha bakın P4 üm var demek için yazıyorsun. tövbe tövbe

Allah akıl fikir versin kardeş. Valla dünyanın en mal insanı olsam böyle bi tepki veremem heralde. Adamın işi gücü yok p4 üm var diye havamı yapıcak ? Burda p4 ü olan bir sürü adam var niye hava yapsın ?

Chemical'in dediği gibi sırf şu forumlara laf sokmak için gelen adamlar var ha ...

konuya döncek olursak thps serisi süper bir seri zaten. Özellikle ben 2. sini çok beğenmiştim 3. süde fena değildi. 4. sünü daha oynayamadım birazdan level alıp oynuycam. o zaman yazarım[hline]Prawler, 24 Şubat 2003 12:36 tarihinde demiş ki:
ahmet ben de 13 F ist
ama sarı saçlı mavi gözlüyüm
ve boyalı değil saçlarım yani kaşlarım da sarı
tanışalım plz..
vücutum ta taş gibidir kenk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
geberik, 18 June 2003 20:47 tarihinde demiş ki:
tenis te kazanabilen var mı?
bir yolu varmı?

o kadar saçma bişey ki o. eğer ekran kartın yavaşsa yavaş hareket ediyorsun.

ben 800x600 oynuyorumdum, bi 640x480 yaptım, bi baktım teniste uçmaya başladım.

eh, gerisi kolay.[hline]Pretty women makes us buy beer,
Ugly women makes us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...