Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

proje kapağı

Golge-i_Khan

Öne çıkan mesajlar

orası uzun biraz, projeyle ilgili zaten

özeten, tüm katta hep pasif sakin renkler varken, tek bir noktasında; güçlü bir eleman agresif kırmızı. O nokta döşemede bir hamle yükseltilmiş cart curt. Odak noktasına dönüyor, O noktanın odak noktasına dönüşmesi ise yegane amacımdı.[signature][hline]Berk, 17 Ocak 2005 01:54 tarihinde demiş ki:
mimarlık2.sınıf adam tasarımdan ne anla diyorum sadece...

haklıdır anlamam.

Sosyal ağlarda paylaş

kapak şu haliyle de guzel ama soylemek istedigim bi kac bişey var yine de.

Şimdi kırmızı odaksa bence kapakta daha çok one cıkması lazım. bir de o ortadaki sahilde cekilmiş resim neyi simgeliyor elinde tum renkleri tutuyormuş gibi bi goruntu yakaladım da.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

tekniksel yorum yapamıycam da sana pek yakıştırabildiğim birşey değil. biraz amatör işi durmuş.
bir de çok fazla köşeye itelemeye çalışmışsın gibi olmuş.
madem beyaz bölge koymak istiyorsun, beyaz üzerinde çalış, ama fotoğraf koymak istiyorsan o beyaz bölge orda çok sırıtmış. en azından arka plana bir resim koy, diğer resimleri de onun üstüne koy. ya da benzeri bişiler...[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

yorumlar için teşekkürler,

ilk olarak, kırmızı sadece kendi katında odak noktası, diğer katlarda yok; o yüzden öne çıkarmak istemedim. Diğer bir şey ise, o sahil insanı malumunuz juggler, çemberin, renkleri simgelemk için uygunlacaüını düşündüm, ordan yola çıkarak, çember formu içeren neler var diye düşündüm, oradan da topların/renkleriyle birlikte anıldığı juggler fikrine geldim. ne kadar iyi bilemiyorum tabii.

Hef bonec, olabilir; bu dönem deri değiştiriyorum biraz, hiç renk kulanmazdım zaten hatırlarsın. Ama amacım hafif dinamik bir hal yakalamaktı, yazlık ev; böyle bir enerji kem küm işte. O yüzden nizami yerleştirmedim, bir de bu sefer sunacağız projemizi, zaten sözlerle döverimd edim : )

teşekkürler yineden.[signature][hline]Berk, 17 Ocak 2005 01:54 tarihinde demiş ki:

haklıdır anlamam.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Napoleon, 01 Haziran 2005 19:24 tarihinde demiş ki:
Bir hafta uyumadın bunu yaptın demek son proje olarak. Güzel olmuş ama.

hef : )
sunum yapacağız zannediyordum, paftaları benim szö destekli anlatımımla, anlam kazanacak şekliyle düzenlemiştim. Sunum yapmıyormuşuz, şabadanak kalmışlardır paftalara bakıp, bu ne demek ki ?!?

gerçi asistan saolsun bir dinledi, beğendi de; derslere dönem içinde sadece 4-5 defa girmiş olmak gibi bir eşşeklik yaptım.

teşekkürler yorumlar için.[signature][hline]Berk, 17 Ocak 2005 01:54 tarihinde demiş ki:

haklıdır anlamam.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...