Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En son Ligh Saber ve Blaster effectleri (video)

Draven

Öne çıkan mesajlar

şu saber videosunu izliodum aklıma geldi birden, sesleri neyle koydun ? kulaklarım beni yanıltmıyorsa salladığın yöne göre çıkıyor ki öyleyse bu çok güzel bi çalışma.the raven bu nası oluyor bi aydınlatsan?[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Still in the Garden Of Eden you gullible b****.
dra : yenge yap gel diosun da 0.5lt su ismarliim desen 1.29$
Sosyal ağlarda paylaş

saol başka var mı bizim bilmediğimiz video ? bi de yapım aşamasında olan veya planladığın projeler falan.

draven studios hehe :)[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Still in the Garden Of Eden you gullible b****.
dra : yenge yap gel diosun da 0.5lt su ismarliim desen 1.29$
Sosyal ağlarda paylaş

arcane gördün mü bilmiyorum bide bu var ..
dravenin aktörlük paspal olunca ben girdim devreye tabi :)
buyrunuz

ha bu arada foruma linktir önce girin sonra :) sağ klick dalgası yaparsınız[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
RamsesII'ten abarmalar;
RamsesII, 14 Ağustos 2004 14:58 tarihinde demiş ki:

Öyle sübyan bulsam ben,var ya....
RamsesII, 18 Ağustos 2004 02:05 tarihinde demiş ki:
"Bugün bacım,yarın ihtiyacım"

Sosyal ağlarda paylaş

said:
webcamin capture rate i 30 dan yukari cikmiyo o yuzden guzel slow-mo olaylar yapamam. acaba napsam

AfterEffects'te Frame-Blending uygula.. En azından kare aralarındaki duraksamayı aza indirger.. Aynı sahneye Effects--->Time--->Echo filtresi uygularsan sorun büyük ölçüde fark edilmeyecek ve güzel bir görsel çıkacaktır.. Denemende yarar var...[signature][hline]thePIN
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
said:
StRencher, 13 Temmuz 2004 19:56 tarihinde demiş ki:
Draven bu ayki Level'ı almanı öneririm Underground'da çok güzel amatör bir sw düello video'su vardı ama amatör demeye bin şahit isterdi :)
6,5 mb. eğer upload edebileceğim güzel bir site söylerseniz net'e koyayım. resim upload'una izin veren yerler dışında bir yer bilmiyorum.

rapidshare // upload çok kolay sayfanın üstlerinde bariz bi şekilde görünüo zaten. uğraşırsan bizde izleriz seviniriz :)[signature][hline]you are the all singing all dancing crap of the world

[Bu mesaj Elbrech tarafından 06 Haziran 2005 02:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...