Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Son Shubuo reklamı (pop paketi)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar yarıldım bu reklamı izlerken ya resmen ya-rıl-dım. Biraz da traji-komik geldi bana, resmen türkiyedeki reklamcılık bir noktada bu hale gelmiş. Shubuolu kulak ne kadar güzel, diğeri ne kadar çirkin. İşin komik yanı bir yana reklam işindeki insanlar mükemmel fikirler üretebilirken böyle ciddi ciddi "bu taraf dandik öbür taraf mükemmel" reklamı yapan zihniyet hala olması beni çok üzüyor. Arada hasta rolünü oynayan adamın yüz ifadeleri beni kopardı bir de doktorun Shubuo'suz kulağı elledikten sonraki surat ifadesi ehehehe.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

radioda çalan müzik ne öyle?
dans edesim geldi ama çok az süre çalıyorlar..

ayrıca o dünya haritasını felan gösterdiklerinde aklıma o eski siyah beyaz bilimsel programlar geldi.. nostalji oldum[hline]All right, you egg-suckin' piece of gutter trash! You always did like pushin' around people smaller than you! Well I'm smaller! Try pushin' me!
Wolverine, To Sabretooth
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Craven, 16 June 2003 08:42 tarihinde demiş ki:
"ne kadar çirkin" derken adamı evire çevire dövesim geldi.anlamadım ama çok sinirleniyorum o ne kadar çirkin derken.meymenetsiz adam[hline]
www.hayalkent.net/freestyle

ben buna daha çok güldüm.
lol adam harbi sinirlenmiş yaw.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu hayatımda en taktir ettiğim reklamdırki bittim öldüm yani. Birinci seçiyorum bunu hatta 0ıncı! Hiçbi reklam beni bu kadar dağıtmamıştır ya. Bırakın dizileri sinemaları fln bunu izleyin 1000 defalarca![hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Bazı hayvanlar eşittir ama bazıları daha eşittir /Animal Farm
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...