Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni bir çalışma , yeniden 100.

Head

Öne çıkan mesajlar

bu fotoğrafta dudak kıvrımlarındaki anlamı anlatmaya çalıştım.
ayriyetten , ruhtaki anti-tekdüzeliği ise çizgilerimle belirttim.
geçmişin önemini vurguladım , düz çizgilerden kaçındım.
belirli bir resimden değil , hayali çalıştım.[signature][hline]valandil ownz j0o!
WoW - Kelvin , Shadowcaster of Nerull
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam da hocam neyi çizdiğini, ne anlatmak istediğini söylemeseydin keşke.Bırak da bunu bakanlar, bakıpda görenler çıkarsın.Eminim senin baktığın gözle bakmayanlar olucak.Resmin daha cok kitleye hitap edecek, bu da resminin daha da genişlemesini sağlıyacak. Şahsi görüşüm.[signature][hline]"[...siyah gökyüzüne,siyah bulutlara baktı,yüzüne çarpan yağmur damlalarına aldırmadan.Elini kaldırdı, avcunu açtı...Bir yağmur damlası yakaladı,iki eliyle tutarak kıza verdi.Kız gülümsedi...Damlayı alıp cebine koydu...]"
Sosyal ağlarda paylaş

şu kenarlardaki çıkıntılar olmasa daha bi severdim. fena olmamış da onlar rahatsız etti beni.. ha maksatın rahatsız etmekse bu amacına ulaştın.

said:
dominic, 02 Haziran 2005 12:25 tarihinde demiş ki:
ekmek?

said:
Head, 02 Haziran 2005 12:29 tarihinde demiş ki:
call the shot.

lol iyiymiş bu...

didolayzır?[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

süpeeeeeeeeeeeeeer hastaaaaaaaa bişey lol..[signature][hline]
sevdasız bir iklimde çember çeviriyordu yüreğimki sen çıktın gene ağaçların köklerinden. Her yıktığım ağaç sen büyüdün. Yüreğimi çizdiğin bir bardak biradan, içerimi sildiğin bir silginden külleri savurdum rüzgara, kalanları diktim tekrar kestiğim boynundan çıkan kanlarla suladığım çınara. Kustum, tiksindim sonra.

[Bu mesaj Numb tarafından 03 Haziran 2005 01:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TourniqueT, 02 Haziran 2005 11:16 tarihinde demiş ki:
Tamam da hocam neyi çizdiğini, ne anlatmak istediğini söylemeseydin keşke.Bırak da bunu bakanlar, bakıpda görenler çıkarsın.Eminim senin baktığın gözle bakmayanlar olucak.Resmin daha cok kitleye hitap edecek, bu da resminin daha da genişlemesini sağlıyacak. Şahsi görüşüm.

açıklama yapmak özgüven eksikliği; bir nevi.

ben de aynı semptomlardan muhtaribim.[signature][hline]Berk, 17 Ocak 2005 01:54 tarihinde demiş ki:
mimarlık2.sınıf adam tasarımdan ne anla diyorum sadece...

haklıdır anlamam.

Sosyal ağlarda paylaş

osur osur ipe diz diyolar euheuh[signature][hline]
sevdasız bir iklimde çember çeviriyordu yüreğimki sen çıktın gene ağaçların köklerinden. Her yıktığım ağaç sen büyüdün. Yüreğimi çizdiğin bir bardak biradan, içerimi sildiğin bir silginden külleri savurdum rüzgara, kalanları diktim tekrar kestiğim boynundan çıkan kanlarla suladığım çınara. Kustum, tiksindim sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...