Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pro Evolution Soccer 4 [Çıktı] [PC]

GM-Newbie

Öne çıkan mesajlar

Efsanevi shingo 'Seabass' takatsuka ve onun futbol takım uzmanları konomi computer tarafından piyasaya sununal Pro Evolution Soccer Serisinde bu harika çıkışını devam ettirip rakibi fifa Serisini ezecek Muazzamlıkta hazırlanmış futbol oyununun devamını piyasaya sundu otoriteler tarafından bir numara kabul edilen Pro Evolution Soccer 4 verilen paranın her zerresini hak eden bir oyun.Gerçekçilik seviyesi birçok oyuncuyu sonderece heycanlandıracak.

Yazı ve Resimlerin Devamı İçin.Tıkla

Yazı ve Resimlerin Devamı İçin.Tıkla[signature][hline]||Hisar Oyun[b]||
Sosyal ağlarda paylaş

dandik playstation conversion yapmaya devam ettikleri sürece fifa'ya dokunamazlar. açıyorum tutorial'ı bakıyorum anlatıyo bana manual pas için analog kolu şöyle çevir. mal mal bakıyorum ekrana on saat. zaten her seferinde yok çarpıymış daireymiş kareymiş karışır eder başa çıkamazsın, olmayan memory cardlara kaydedip açarsın falan filan.

pc oyuncusunu o kadar seviyolarsa azıcık kodları değiştirip düzgün pc versiyonu yapsınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

ğer oyunu oynayacaksanız tavsiyem ps2 gamepad ine benzeyen bir gampad almanız veya ps2 gamepad i alıp usb ye çeviren bir zımbırtı almanızdır. yoksa oyundan zevk almazsınız. Oyunun berbat bir consol port u olduğunu düşünenler önce pes3 oynasınlar oradaki hataları görsünler sonra gelsinler. Adamlar bu sefer yavaşlama sorununu da halletmişler üzerine de online play seçenği koymuşlar ki hala insanlar bunun ne kadar güzel bir şey olduğunun farkıdna değil. kıçı kırık fifa 2005 i millet netten oynuyor da pes 4 ü mü oynamayacaklar?

Benim evimde ps2 yok alamyı da düşünümüyorum tek eksiklğini çektiğim oyun buydu arkadaşlarıma paso ps2 oynatan kafelre gidip saatlerce oynuyorduk (veridğimiz paralarla şu ana kadar çoktan ps2 alırdık ama neyse :) )

oyunun 1 cd lik dvd rip versiyonu torrent sitelrerine konmuş. 1-2 gün içinde lisansı alınamayan takımların (ingiltere ve almanya ligindekiler özellikle) formaları ve bayraklarını düzelten bir patch de çıkar. bize de sabahlara kadar oynamak düşer...

Paticik ligi yapacak mıyız :-P[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

valla ben klavye ile gamepadden daha rahat oynuyorum
gamepad ile oynayanlarada veriyorum :)

bu arda ufak bi sorun oyun benim 64 mb ekran kartimda calisti
ama cim efekti cizirtili oluyor ,gozumu cok rahatsiz ediyor
cozunurluk ve details ile oynadim ama fark etmiyor
isin garibi training ekraninda gayet normal ama maca gecince hep goz rahatsiz edici bi cizirti oluyor
desktop cozunurlugum 1680x1050
oyunu en yuksek en dusuk cozunurlukle denedim bisey farketmedi

edit:hm trainingdede ekran oyle cizirtiliymis
varmidir bunun bi ayari falan
32 bit de desktop ayarim falan
ama feci gozumu rahatsiz ediyor bu oyundaki olay
hic kanal cekmeyen televizyon gibi cimler

[Bu mesaj GEd tarafından 26 Kasım 2004 15:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gamepad daha rahat olur be abi yayarsın böle koltuğa hehe uzanırsın falan

büyük monitör + iyi sistem + gamepad ile denicem umarım.

yanlız şimdiden kıl olduğum bi yönünü yazayım menüleri x ile geçiosunuz winning den farklı olarak, ayarı var mıdır onun sonra winninge gittiğimde malak gibi x e basıp bu niye geçmio lan olmayayım eheh[signature][hline]"I have seen the future of horror, and his name is Turk Telekom"
- Stephen King
Sosyal ağlarda paylaş

ekran kartin ati mi seninde?
arkadasta gayet guzel calisio
orda oynayip kendi pcime gecince dayanilmaz oluyor ya
bazen boyle blackout oluyor gozler ,kendime geldigimde gol yemis falan oluyorum yada pozisyon falan yakalamis oluyor karsi takim
sinir oldum
son driverlarida kurmak istemiyorum onlar sorun cikarmisti
su an ati radeon 9200 icin sondan bi onceki driver installi
Sosyal ağlarda paylaş

gamepad ile verkaç rahat değil çok rahat yapılıyor
sen klavyeye fazla bağlanmışsın bence, tamamen duygusal bişiy yani

sorunlar için ise patch beklicez, büyük ihtimalle 3 gibi 4 de de birçok hata çıkacaktır.3 de patchsiz oynanmıyordu ama patchleyince sorun kalmıyordu.hallolur o..

bi de takımlar falan nasıl klüp takımları özellikle, ps de oynarken bakmamıştım hatta aha pes diyip kalkıp winning yüklü makineye geçiyorduk hehe.sonra yama falan kastırmasınlar ya direk güzel takımlı ayarlı çıksın şu oyunlar..[signature][hline]"I have seen the future of horror, and his name is Turk Telekom"
- Stephen King
Sosyal ağlarda paylaş

ispanya ve italya ligi takımlarının lisanasları alınmış dolayısıyla herşeyleri tamam bir tek son transferler orun çıkartabilir. diğer takımlarıdna kadroları düzgün ama gerisine patch lazım.
bir de merak ettiğim bir oaly var diyelim netten oynayaca

bende bir patch yüklü sende başka patch yüklü (takım patchleri) ve doğal olarak bir çok şey farklı bu nasıl bir osrun çıkartabilir sizce?[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
ee nedeni dediğin gibi ekran kartından..cevabı kendin vermişsin be hocam.yani istediğin kadar patchle.. oynayamazsın doğru düzgün.

hatta o kartla pes 3 800x600 medium detail anca..

boşver sen abi ama dert diil ehe ben topliyim sistemi bi de gamepad alıcam gelirsin bizde oynarız :P[signature][hline]Hugocuların Dela Abisi
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...