Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sayısaldan mezun olup tm'ye geçmek

senko

Öne çıkan mesajlar

beyler bu gün arkadaşlarla konuşuyordukta aramızda muhabbet geçti. Dedim ben sayısaldan öss felan kazanamam benim tm'ye geçme ihtimalim(veya sözele) var mı diye sordum onlarda işte bölüm derslerini verirsen geçebilirsin össde de tm den girersin dediler.

Gerçi işin aslını çarşamba rehberlikçiyede soracam da sizin bir bilginiz var mı bu konuda?[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman bende geçicektimde tuttular beni sen yaparsın sayısalı senin fenin iyidir cart curt die gaza getirdiler, sayısalda kaldık iyi halt yedik sonra. :([signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

yok ben hukuk veya siyasi bilimler istiyorum. Sizin dedikleriniz ortak alana giriyor. işletme,iktisat,muhasebe fln.[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Sosyal ağlarda paylaş

hukuk artık sayısaldan da seçilebilecek demişlerdi geçen sene ama ne kadar gerçektir bilmiyorum, sormak gerek.
mezun olduğun bölümden ortak alan dışında bir bölüm seçersen okul puanın azalıyor ama sabancıya gelirsen için rahat olur bu konuda. sonrası için bir şey demiyorum tabi ki...[signature][hline]En refresh | Rakipsiz
Sosyal ağlarda paylaş

Ya kesin bilmeyenler cevap yazmasın da arkadaşın kafası karışmasın.

Hukuk, Siyaset, Kamu Yönetimi vs. için EA bölümden mezun olman lazım. Lise 2nin başında, Lise 3'ün başında bölüm değiştirebilirsin. Ancak Sayısal Bölümden MEZUN olduysan seçebileceğin bölümler senin de bildiğin gibi İşletme, İktisat, Felsefe vs.

Son olarak ukalalık yapayım biraz : "La olm madem yapamıycaktın niye sayısal seçiyosun!!!"[signature][hline]Biz Sultanî için, "Öl!" deseler, ölürüz...
Sosyal ağlarda paylaş

Geçemezsin...

Diplomada sayısal yazıyo![signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
Razu, 24 Mayıs 2005 20:33 tarihinde demiş ki:
Resmin en sağındaki yapı bakıldıgında penise benziyor.Değiştirilmeli.

BabacumMostors, 30 Mayıs 2005 12:37 tarihinde demiş ki:
neden iki yeşil daire denildiğinde aklıma yeşile boyanmış memeler geldi? alla alla bahar -vurdu galiba
24$ KazanaLım.. Hadi KurbağaLar =)
Sosyal ağlarda paylaş

bende sordum rehberciye o da geçemezsin dedi. apıştım bende.[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Sosyal ağlarda paylaş

Lise sonun ikinci dönemine kadar bölümler arası geçiş yapabilirsiniz.
Ancak bu süreyi aştıysanız puan kaybetmeden sadece ortak bölümleri seçebilirsiniz. (Bölümünüz haricinde tercih yaptıgınızda orta öğretim basarı puanınız 0.3 ile çarpılır ve normalde 0.8 ile çarpıldıgını göz önüne alırsak harika bir kaybınız olur.)

Sayısallar işletme iktisat vs seçerken çok daha şanslılar ne yazık ki...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...