Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi battle priest silahlari

Quadrophenia

Öne çıkan mesajlar

mirage sword... BP lerde Sword ability den dolayı mirage en iyi silah.

ama Level 70 Battle priest Spear ability kazanıyor. Ve bi BP nin raptor +7 aldığını düşünürsek, bayaşı acıtıcağını söyleyebilirim.[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 61
Job: Blade Master
Clan: DarkThrone
Sosyal ağlarda paylaş

En iyi silah Stun yemiş Murtazaa :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 03 Haziran 2005 14:34 tarihinde demiş ki:

ama Level 70 Battle priest Spear ability kazanıyor. Ve bi BP nin raptor +7 aldığını düşünürsek, bayaşı acıtıcağını söyleyebilirim.

eminmisin spear abiility ben hiç duymamıştım daha önce bunu nereden öğrendin ?
kaynak sağlam mı yani ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 03 Haziran 2005 19:56 tarihinde demiş ki:
daha iyi damage verir priest

[Bu mesaj Marl0_on tarafından 03 Haziran 2005 19:57 tarihinde değiştirilmiştir]

aslında haklısın itemsız bp nin ap si mirage +6 ile 1600 civarı idi
lvl 61 de
wariorunkide yaklaşık o kadar raptor +6 ile full itemlı
o yüzdende lvl 70 raptorlu bir bp acıtır doğru ama lvl 70 skilleri aynımı wariorla bp nin gerçi torment o arayı kapatır
Sosyal ağlarda paylaş

benim bi battle priest im vardı durandal +7 yle ki mirage sword +6 dan daha az attack ı var 1.8 k attack vardı kağıtları +5 di bi de torment o olayı kapatmas warrior u eziq bıorakır yanında 70 Lvl bi bp hiç bişeysiz judgementle 1k dan aşşa vurmas 800 defans a bence[signature][hline]Name:MaRLoN
Lvl:61
Clan:RivaL
Nation:karus
Class:Elemental Lord
:D

[Bu mesaj Marl0_on tarafından 03 Haziran 2005 20:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:

ama Level 70 Battle priest Spear ability kazanıyor. Ve bi BP nin raptor +7 aldığını düşünürsek, bayaşı acıtıcağını söyleyebilirim.

az önce bakıp öğrendim adoniste lvl 70 bp hala +7 mirage sword kullanıyor spear abbility olmayabilir lvl 70 priest ta
Sosyal ağlarda paylaş

said:
XANTOR, 04 Haziran 2005 09:36 tarihinde demiş ki:
said:

az önce bakıp öğrendim adoniste lvl 70 bp hala +7 mirage sword kullanıyor spear abbility olmayabilir lvl 70 priest ta

Belki de sen haklı olabilirsin, ama benim duyduğum bu yöndeydi.. Tam öğrenmek lazım.

lvl 70 warrior vs lvl 70 BP kapışması için bişe diyemiyorum. İş biraz çakallığa bakıyor orada.[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 61
Job: Blade Master
Clan: DarkThrone
Sosyal ağlarda paylaş

serverda çıkcak itemlardan konuşuoduk abi ya :D onun çıkması çok zor bu serverda forgetten templerda kim durabilirki sonuna kadar ? bi de unique weaponlar boss silahlarıdır bi warriorun giga sı bi archerın cb si gib bunlar pkda biraz suxdır ama bossda daha yararlıdır hell breakerda böle [bence][signature][hline]Name:MaRLoN
Lvl:61
Clan:RivaL
Nation:Karus
Job:Elemental Lord
Server:Ares

[Bu mesaj Marl0_on tarafından 04 Haziran 2005 12:10 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Marl0_on tarafından 04 Haziran 2005 12:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Quadrophenia, 05 Haziran 2005 17:49 tarihinde demiş ki:
Bu bahsettigimiz silahlarin cogu two handed degil mi? One handed en iyi silah nedir peki? Two handed mi daha iyidir bp icin one handed + shield mi?

tabiki 2 handed eğer bp olcaksan en mantıklısı mirage sword[signature][hline]Nation :was EL Morad
Server :was Ares
NicK :was BuRiAL
CLaN :was TnT
LvL :was 62 Blade Master Warior
Anılar..... :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...