Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizin dü$ünceniz?

Pyro

Öne çıkan mesajlar

Burdaki haberde mart 2006 da yapılacak olan kongrede özhan canaydın a muhalefet bır ekip kurulmu$ ki $ahsen artık ben kım gelırse gelsın sportif ba$arılar hakkında özhan canaydın dan daha ba$arılı olucagını du$unuyorum kı haberı okudugumda ke$ke daha önce yapılsaydı fln dedim kendi kendime.Ama $öyle bi$i var bu eski ba$kanlar zamanında o kdr sportif ba$arı yanında bir o kadarda borc arttı,tabi bu da bir - .Hele gs icin baya kötu.Sizin dü$ünceleriniz ne bilmiyorum da ben borclu olalım ama ba$arılı olalım derdim.(ki ztn borcluyuz :) )[signature][hline]Pyro
Andoria
Sosyal ağlarda paylaş

Gs için hayırlısı olsun..[signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
Razu, 24 Mayıs 2005 20:33 tarihinde demiş ki:
Resmin en sağındaki yapı bakıldıgında penise benziyor.Değiştirilmeli.

BabacumMostors, 30 Mayıs 2005 12:37 tarihinde demiş ki:
neden iki yeşil daire denildiğinde aklıma yeşile boyanmış memeler geldi? alla alla bahar -vurdu galiba
24$ KazanaLım.. Hadi KurbağaLar =)
Sosyal ağlarda paylaş

bir fenerbahçeli olarak sizin yönetim kadronuzu bilmiyorum ama Aziz Yıldırım'a benzer bir adamınız varsa o gelsin başa derim...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

gs'nin en büyük hatası cem uzan'ı ihraç etmek oldu.cem uzan başkan olsaydı gs şuan avrupa kupalarına ambargo koymuştu,belkide ronaldinho'ları , drogbaları gs'de izliyor olurduk..[signature][hline]Lucas

Serhat Akın, 06 Kasım 2002 21:45 tarihinde demiş ki:
taraftar 5 istedi 6 oldu,10 istediler zaman yetmedi..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lucas, 03 Haziran 2005 21:40 tarihinde demiş ki:
gs'nin en büyük hatası cem uzan'ı ihraç etmek oldu.cem uzan başkan olsaydı gs şuan avrupa kupalarına ambargo koymuştu,belkide ronaldinho'ları , drogbaları gs'de izliyor olurduk..

Tabi tabi halamın da bıyığı hesabı[signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
Just keep on trying, keep on flying, I will be the light.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...