Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye - Yunanistan

Mave

Öne çıkan mesajlar

ne kdr kotu ve kalitesiz bir ligimiz war dogru duzgun oynayabilecek sag bek ve sol bekimiz yok gene alcak umit ozati sol bek oynatcak sonra tuncayi kanat oynatcak ben cildircam adamin kanatlikla alakasi yok...
Benim anlamadigim bu ligde 4 buyukler sruyle anadolu kulubunden adamlarin pesinden kosarken bizim hocamiz sadece 4 buyuklerden adam alio hani sag kanat icin alternatif olacak ali tandogan nerde ayip yada sol kanat icin performansi cok yuksek olan tumeri almamis onuda anlamadim...
sol bek umit ozat sag bek cihan oynarsa bu taim hepimizi kanser eder ya tmm ii guzel 4 buyuklerde ii sol-sag bek yok da anadolu kuluplerinde de mi yok ben anlamiyorumki...
4 buyukler ve yurt disin haricinde aldigi oyuncular omerle, guven baska hicmi adam yok?

biride forwet yok demis sanirim; tuncay,serhat,fatih, gokdeniz, hamit, necati forvet oynucak potansiyelde oyuncular...[signature][hline]
blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Tora_, 03 Haziran 2005 01:47 tarihinde demiş ki:
ne kdr kotu ve kalitesiz bir ligimiz war dogru duzgun oynayabilecek sag bek ve sol bekimiz yok gene alcak umit ozati sol bek oynatcak sonra tuncayi kanat oynatcak ben cildircam adamin kanatlikla alakasi yok...
Benim anlamadigim bu ligde 4 buyukler sruyle anadolu kulubunden adamlarin pesinden kosarken bizim hocamiz sadece 4 buyuklerden adam alio hani sag kanat icin alternatif olacak ali tandogan nerde ayip yada sol kanat icin performansi cok yuksek olan tumeri almamis onuda anlamadim...
sol bek umit ozat sag bek cihan oynarsa bu taim hepimizi kanser eder ya tmm ii guzel 4 buyuklerde ii sol-sag bek yok da anadolu kuluplerinde de mi yok ben anlamiyorumki...
4 buyukler ve yurt disin haricinde aldigi oyuncular omerle, guven baska hicmi adam yok?

biride forwet yok demis sanirim; tuncay,serhat,fatih, gokdeniz, hamit, necati forvet oynucak potansiyelde oyuncular...

ben forvet yok demedim,santrafor yok dedim.çok farklı şeyler..[signature][hline]Lucas

Serhat Akın, 06 Kasım 2002 21:45 tarihinde demiş ki:
taraftar 5 istedi 6 oldu,10 istediler zaman yetmedi..
Sosyal ağlarda paylaş

tora ümit'i sol bek oynatcak çıldırcam diyosun da.. Bence ümit en kral "türk" ortacılardan biri, ha tuncay son zamanlarda çok batırıyor bence onu oynatmasın..

Ama forvette son zamanlardaki performansı nedeniyle özellikle Serhat'ı alması gerektiğine inanıyorum adam kendini aştı resmen son zamanlarda FB'li olarak nefret etmeye başlarken tekrar oldukça sevmeye başladım ki çok fazla da gol atamadı ama süper oynuyor son 3-4 maçtır.[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-

[Bu mesaj MeSh tarafından 04 Haziran 2005 05:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ümit en kral ortacı mı? sabah sabah iyi güldüm ha. Dünya üzerinde sol kanattan sağ dışla orta yapmaya çalışan tek futbolcu ümitz özat. Ve attığı topların hiç biri yerine ulaşmıyor. Eğer gerçekten orta yapmayı bilse ya da topa vurmayı attığı toplar en azından oyunculara gider.[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
Sandrue
human paladin (Burning Legion)
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

Vatan sevdası öyLe derin bir duygu ki midemi buLandıran insanLar için biLe dua edeceğim bugün.[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

bizim takım onemli macları alamıyo(danimarka,ukrayna..)

bence bu mac da bizim icin bir husran olabilir zaten hakan sukuru oynatmayan bir adamdan ne beklenirki...

bu macı alamzsak ersun da gider cihan kupası hayalleri de...[signature][hline]Look at my cat, why can't I live like that, all of the animals except a few, do nothing else but eat and shit, yesterday was not the time, in my belt , in my mind, Im lazy.F*ck you.
Lagwagon-Lazy
Sosyal ağlarda paylaş

Bana öyLe geLiyor ki bu maçta ne taktik ne de teknik öne çıkar. Bu maçta İNANÇ öne çıkacak , bakaLım kim daha çok inanıyor gaLibiyete[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...