Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ZAGA 4 haziran tarihinde Berlin'de

GEd

Öne çıkan mesajlar

ceza iyidi valla normalde sevmem ama alevlen sölediler ya bi yerde güzel oldu[signature][hline]paraaaaa kazannnnnnnn tıkla ibuxdan hem araştır öğren hemde para kazan ,
tıkla ayda en aşşaa 24 dolar kazannn herkez kazanıyor neden sen kazanmayasınki
tıkla kazan olmadı merak ettin at bir pm anlatayım sana bonustan daha karlı bir iş bu

Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=alev][/spo]
ya orda bi pijamalı seyirci vardı süperdi[signature][hline]paraaaaa kazannnnnnnn tıkla ibuxdan hem araştır öğren hemde para kazan ,
tıkla ayda en aşşaa 24 dolar kazannn herkez kazanıyor neden sen kazanmayasınki
tıkla kazan olmadı merak ettin at bir pm anlatayım sana bonustan daha karlı bir iş bu

Sosyal ağlarda paylaş

valla alevin daha onceden albumunu dinlemistim begenmemistim, canli performans bi ayri oluyormus demekki.
800 km yol gittim ,tempodromdan izledim zagayi.
hic bekledigim gibi degildi :)
herkes okan'in eline kagit verip okutmak icin birbiri ile yaristi.yer sorunu cikti.almanci kardeslerimiz zamaninda gelmeyi beceremediler,bosluklari onceden gelenler doldurdu.sonra geldiklerinde yerlerine oturmaya calisinca ,ufak capli bi chaos oldu.
bu arada dj hasan getir gotur isinden baska bisi yapmiyor :))
fatih akinla fotograf cekme imkani yakaladik,cok cana yakin bi adam,ayrica sakizi agzindan eksik olmuyor:P
Sosyal ağlarda paylaş

Programın genel olarak cokda mukemmel gecmedıgı dogrudur bır son bolum olarak zaga tarihinde fakat yinede okadar fazla ızleyıcının oldugu bı alanda dusuk olmayacak bı performans yarattı okan ki buda kolay bısey degıldır ve takdir edilesidir.

Evlerini taşıdıkları aile gayet gereksizdi bence cok da kotu olmus sacmalamıslar yanı. Onun dısında Alevin grubu gayet iyiydi, ceza konusunda yorum yapmıcam anlamıyorum zira ne dedigini, fatih akın la sertap tavla oynadılar bı ara yuh dedım :)

Medya arkası guzeldı alman&turk karısık bırseyler yapmıslar hos olmustu.

Yani berbat degıldı kesınlıkle umdugumu veremesede eglendım ben izlerken bir zaga fanı olarak. İyi bir "son zaga" oldu.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...