Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gri Hacı (Gandalf) :P

Seregwethrin

Öne çıkan mesajlar

En guzel replıkde elrondla gandalf arasındakı...
Elrond:Fakat bu mınık hobıt yuzugu buraya kadar tasıyarak şerre karsı cok mustesna bır muaffakıyet gostermıs oldu...
Yuh dedım noluyoruz madem elfım neden eskı turkce farsca karısımı konusmuyorum[signature][hline]every step that i take is another mistake to you. i've become so numb i can't feel you there.i want to be more like me and be less like you but i know you where just like me and it's so dissapointing.
Sosyal ağlarda paylaş

ya işi dil'leri küçümsemeye dönüştürmeyelim.
Tolkien sonuçta bir dil uzmanıydı ve kelimeleri en güzel şekilde kullanmayı başarmıştı. Onun yazılarının türkçelere çevrilmesinde de bu sefer bizim kadim kelimelerimizin geldiği farsça kullanılacak tabii ki.
günümüz türkçesi ile çevirilen filmleri de görüyoruz. "kahretsin, lanet olsun.."...[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

Sosyal ağlarda paylaş

evet gri hacı normal cevirmesi Yüzüklerin efendisi filmlerin dublaji bence cok güzel olmus bilmiyorum ben beyeniyorum özellikle gandalf cok güzel olmus ve tabi cüce :D[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wispy, 04 Haziran 2005 15:21 tarihinde demiş ki:
Ya neyin tartışmasını yapıyoruz ki orjinali pilgrim zaten belirtmiş orada hellhound. İlla gandalfı karızma yapacaz diye orjinali mi bozalım.

katılıyorum[signature][hline]Beş Hececiler
-Never trust a bartender with bad grammar.
-Doom to all who threaten The Homeworld
-For Auir! En Taro Adun!
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
evet türkçe seslendirme rezil olmuş. zaten dünyada almanlar bir, türkler 2 filmleri seslendiren. rtl'de görüyoruz almanları ve yayınlanan süper filmleri peh..[signature][hline]===> orc_lord <===
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet||KTB için..|
orc_lord/phoenix (day:261/melancholy/depression)|
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...