Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Geçmiş Kasdav Günleri Gelecek Sound Check Günleri...

RedallHoor

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar katılanlar izleyenler yorumlarını yazarmı Yarışmalar hakkında Ben Mehmet Rauf Lisesi Davulcusu olarak ordaydım

Big in Japan çaldık

Çarşamba günü olacak SoundCheck Müzik yarışmasında Türkiye çapındaki Elemelerde 14 Okul la finale kaldık Kasdav da Juri özle ödülü aldık Vesaire...[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

Aldıgım ödüllerin hepsi yazsaydım olm :) eheheh[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

Zuhauha Olm ne iş herkez bana laf sokuyor Bu arada Zaugna Biran için üzgünüm.. :)[signature][hline]------------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

bizde kasdava katıldık(50.yıl tahran lisesi)
bn solo gitardım..
finale bile çıkamadık ama gayet eğlenceliydi benim için.
sahne showumuz iyidi ama vokaller sıçtı baya ondan kaldık..

soundcheck'e de katıldık sonuçlardan henüz haberim yok:-)
görücez bakalım..[signature][hline][b]''Be a realist demand the impossibe''
Sosyal ağlarda paylaş

Kadir Has Anadolu Lisesi adına katıldık...Bestede 2.'lik var , yorumda birşey alamadık :D Ritm gitaristtim ben...

Soundcheck'e katılamadık çünkü diğer gitarist ve davulcunun başında ÖSS belası var :=/

Şu Kasdav albümü için seçmişlerdi bizi , okul kapanınca arayacaklarmış...[signature][hline]Close your eyes and imagine to be without
What we take for granted every time we open our eyes...

Grieux

[Bu mesaj HymnOfChuck tarafından 25 Mayıs 2005 18:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mirage, 25 Mayıs 2005 11:09 tarihinde demiş ki:
Siz ne caldiniz jedi? Merak ettim simdi.

3 doors down - kyriptonite
2 tane taşş gibi hatun vokalimiz vardı(biri eski sevgilim,hatta sahnede öpmüştü beni:-)...ama vokaller sadece görüntü açısından taşştı seslerı sıçıştı:)[signature][hline][b]''Be a realist demand the impossibe''
Sosyal ağlarda paylaş

hepsi hymn in suçu abi...abuk subuk adamlarla kurdular grubu patladı içimizde ;)

valla kasdavda beni gören görmüştür yane unutulmazdı :-)[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HymnOfChuck, 25 Mayıs 2005 18:32 tarihinde demiş ki:
Kadir Has Anadolu Lisesi adına katıldık...Bestede 2.'lik var , yorumda birşey alamadık :D Ritm gitaristtim ben...

Soundcheck'e katılamadık çünkü diğer gitarist ve davulcunun başında ÖSS belası var :=/

Şu Kasdav albümü için seçmişlerdi bizi , okul kapanınca arayacaklarmış...

Gördüm seni o gün sahnede ama ulaşamadım sonra..[signature][hline]Never come near me again..
Do you really think I need you..
John_Petrucci, 23 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Neil Armstrong muson du zaten.Beklenir ondan
Sosyal ağlarda paylaş

Kasdav'a Tevfik Ercan Lisesi adına katıldık.
Grubun basscısı olarak oradaydım.
Evanescence - Tourniquet çaldık.
Ama finale kalamadık...[signature][hline]Bir Vikingli der ki:
Mutsuz ve huzursuzdur herkese çatan kişi;
Bilse ne iyi olurdu ki;
Asıl sorun kendisi...

[Bu mesaj Tormenta tarafından 26 Mayıs 2005 18:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spidee, 25 Mayıs 2005 23:48 tarihinde demiş ki:
said:
HymnOfChuck, 25 Mayıs 2005 18:32 tarihinde demiş ki:

Şu Kasdav albümü için seçmişlerdi bizi , okul kapanınca arayacaklarmış...

Gördüm seni o gün sahnede ama ulaşamadım sonra..

çadırda değişik bi ortam vardı iner inmez oraya gittik :D[signature][hline]snuk!
Sosyal ağlarda paylaş

abi o trenin oluşumu süperdi :)
Ben:Ya beyler biraz ortalara girelim(kenarda kalmışız biraz)
Hymn:Evet abi faso fiso vs...
Sercan:(hayda bre diye koşmaya başlar)
Hymn:(Ani bir refleksle Sercanı belinden yakalar)
Ben:(son anda hymn i belinden yakalarım)

bu arada üçümüzünde kafa kopuk :-)
3 lü tren halinde ortaya doğru koşarken bi anda arkama bi kız yapıştı...ardından başka biri başka biri derken...bir tam tur attığımızda 20 den fazla kişi rahat arkamızdaydı :D[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler obacan.. da keşke o en iyi enstürman teşekkür belgesini değil de ödülünü alsaydım[signature][hline]------------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...