Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pepelek Saplar Birliği

Dagger

Öne çıkan mesajlar

said:
BonePART, 09 Şubat 2003 05:03 tarihinde demiş ki:
git gide buyuyuroz
aslıdna siberalemle ortak bi çalısma yapsak bizi ozel uye olarak alsa
bole hepimizn ozellikleri felan
kızlar gel begen al yapslar
mauhahuhuauha
oksa biz daha cok kutlucaz[hline]Yıllarca forumdaki sacma sapan sorularınza cevap veren beni bi tıkla odullendirin.Mahua
Ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'yleh wgah'nagl ftgagn
I am not fat you asshole, I am just big-boned.
Screw you guys; I am going home.
You must respect my authoritaaaaaaa.
BonePART Losthope of Hun - Kay Server - Level 41 Drunken Friaa -(Brewing the ale for a while)

Hmm Başkanın kanı bozuk nası olcak bu işler??
Adam direk niyeti bozmuş, kız peşinde.. Sap birliği kurmasının tek amacı kızlara hava atmak oranın başkanı benim diye

*fedaykine seslenir*
Bu sitede bi devrim ve başkan değişikliği zamanı gelmiş gibi gözüküyo.. Ne dersiniz? Bone gerçek bi sap değil[hline]Join Our Army.. OrcMasters
DivX Listem
Sosyal ağlarda paylaş

eh web sitesinin kontrolü benim elimde
a.k.a kim iyi rüşvet verirse ondan yanayım :)[hline]Pepelek Saplar Birliği
Sonsuz karanlık bu yaslı günümde
Yad insanoğlu bu durmaz sözünde
Nerden bilinmez bu kin gözlerinde
Yansır bu korkum sararmıs yüzümde
Halim bilmez, derdim sormaz
Zor anımda, sahip çıkmaz
Böyle sansız mertlik olmaz
Bu ihanet cezasız kalmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Saplık iyidir hoşdur da. Etrafta milyon tane yavşanıcak kız varken sap dolaşmak kötüdür. Bulucan tam o gün sap bir kız. Bende sapım benim yarım olurmusun ayağına girersek sap olmayız ki saplığın hası bence budur. + kızlar sap erkekleri tercih ederler o açıdan da güzeldir saplık. Ve birde süpürge sapı var oda iyi bi olaydır. Ha birde bi atasözü var bir baltaya sap olamadın. Nası ama duygularımı düşüncelerimi nasıl açığa vurdum? ha bir takdir edin ki şu sap arkadaşınız mutlu olsun dimi? Sap sap sap oley. :rock: :rock: dagger beni de eklesene liste şifre verdim zati.[hline]Photoshop, Fireworks, Dreamweaver, Illustrator, kisaca 2D hersey.

Mail:mailto:[email protected]
Connector için msg atınız..
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle mantarlar sap birliğimiz yoketmeye çalışabilir!
Yapacakları tek şey bizim fikirlerimiz çalıptersine çevirip bize karşı kullanamya çalışmak olacaktır. Bizim korkumuzla beslenirler, biz korkmazsak hiç bir şey yapamazlar!

*!Kaosun elini okumaktadır, yılanejderler onu gaza getirmiştir*[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Mayhem_, 09 Şubat 2003 17:09 tarihinde demiş ki:
Bence toplanıp sinemaya gidin 14 şubatta

*!bizans kargası pelamon gibi güler*

ps: Anti - Sap birliği gelecek yakında... her bireye bir eş.. bütün üyeleriniz çalıcam, bakın hepsi nası satıcak sizleri.. hhehe
*!Anti - Sap ın temellerini atar*

+1[hline]AŞK İÇİN ÖLMELİ AŞK O ZAMAN AŞK...
19.11.2002
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar bende sapım linkine tıkladıktan sonra yönlendirildiğiniz yerde mesajınız gönderilmiştir yazısını göreceksiniz. Bunu gördüğüğnüzde mesajınızın gittiğini anlayıverin lütfen :-)))) Zaten giden mesajlar bölmüne geçerseniz kaç kez SAPIM! diye mesaj yolladığnızı görebilirsiniz.[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down
Cücelerim ve ben yardımlarınızı bekliyoruz

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

doğuştan sap birisi olarak böyle bir organizasyona girmeyip tek başıma saplığı savunmak hem bu organizasyon için hem de kendi geleceğim için çok zararlı bir şey olacağından dolayı ben de başvurumu yapmış bulunmaktayım[hline]
With their tanks and their bombs
and their bombs and their guns
In your head in your head
They are dying
The Cranberries-Zombie

Sosyal ağlarda paylaş

ahanda başvurdum. zaten kefaldim , şimdi bide sap oldum.ama ben kefal olmadan öncede saptım galiba...yok canım ben doğuştan kefalim , sonradan sap oldum.cık buda olmadı...yaw hangisi daha önce oldu , saplıkmı kefallikmi?kefallikmi saplıkmı?tavukmu yumurtadan çıkar yoksa kefalmi yumurtadan çıkar???
*!Saplık ve kefallik başına vurmuştur*[hline]PUMA the Flying Kefal!!!(given by BabacumMostors)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...