Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ADASU 50 oldu...

sostizm

Öne çıkan mesajlar

Forum kirliliği yapmaktan hoşlanmam ama bunun için sanırım yeni topic açmam gerekli ÇÜNKÜ LEVEL 50 OLDUUMM!!! :)))

Son 2.5 barım için 4 tane L50 (AV grubuydu ve oyunda bulunuş amaçları aslında portal jockey için AV hunt idi) hırs yaptı 3 saatten fazla preatorian kestik. Sağolsunlar.

Şimdi planım ne?

Kendime bir TANKER yaratacağım sıfırdan. TRT3 ü devam etmeyi pek düşünmüyorum. üç ihtimal için forumları karıştırıyorum: Fire/ice, Fire/energy, Ice/fire

Bunlardan birisini seçip başlayacağım(önerileri ve sebeplerini dinlemeye hazırım), bi yandan da ustaya devam edeceğim.

Kheldian bulunsun diye belki yaratırım ama pek düşünmüyorum onunla oynamayı.

Herhalde en uzun sürede L50 olan herolardan birisi ben olmuşumdur.[signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup. L48
Usta Science Scraper Dark Melee/Regen L37
TRT 3 Natural Tanker invul/Mace L18
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle tebrikler serim abi. eh ilk kutlamakta bize nasip oldu forumlarda. gelecek planlarında böle bir hoş ( :) )

tanker seçimine gelince... seninle daha öncede konuşmuştuk ama küçük birde rehber gibi olsun açıklayım tek tek... eh nede olsa en üst düzey türk tankeriz :)

primary powerların hepsini düşük levellarda kullandım ve forumlarda kendi tankerimi açmadan önce bayapı bi dolaştım. genel izlenim şöyle:

Ice armor : Her soğuk powerda olduğu gibi re-charge ve speed debuff veriyor. Ice armorun Defansı yüksekken , resisti düşük. Etrafındaki kapkaççıları yavaşlatması , arkasındakilerin işini kolaylaştırıyor.

Stone armor: Herkesin ortak görüşü. EN DENGELİ tanker primary power seti. ancak ben hem görünüşüne , hemde ileri seviye , güçlü armorların yavaşlatması/kazık çakması beni çok soğuttu. defans ve resisti orta seviyede. dengeli olmasının sebebi: SADECE STONE PSIONIC RESIST VERİYOR.

Fire armor: Oyun içindede yazdığı gibi. Fire armorun olayı damage vermesi. kendi oyun mantığıma uymadığı için sevemedim. Çok solo bir powerset ve düzgün kullanıldığında grubun bengesini bozdugu çok oluyor.

Invul: Ahhh invul. 32 leveldır -debt rekoru kırmamı sağlayan powerset. ÖLMÜYORSUNUZ. Mez efektlerin sizi etkilemesi imkansız. düzgün slotlandığında kendinizden 10-13 level üstü Psionic vurmayan mobları tanklıyabiliyorsunuz. Tanker tanker olucaksa , primarysi invul , secondaryside taunt olmalı diyorum ben.

secondaryler için çok fazla yorumda bulunamıycam. yine forumlardan okuduklarım...

Herkesin ortak görüşü , MACE rezalet... Ice secondary ise yine slow efekti , ve Ice patch ile kurtarıyor. diğer powerları çok iyi değilmiş...

Axe,stone ve energy ise çok küçük farklarla birbirinden ayrılıyor. AXE en yüksek damage + "aduket" vuruşlarıyla , energy ortalama hasarı ve yanında gelen , focused power , conserve energy gibi support powerları , stone melee ise aoe ve ranged saldırıları ile göze çarpıyor.
--

Aslında ayrı bi topikte açıcaktım ama maden vakti geldi. Hani hep aklımda , PATİ DREAM TEAM...

Neden şimdi yapmıyoruz? Tankerimiz en gral şekilde hazırlanıyor... Zorba warshade olsana teklifimi kabul etti.. Ben her zaman controller kasıcağımı sölemiştim... Carla_ss de healerken oldukça başarılıydı...

sadece beraberken kasılıcak , yanlızken veya takım elemanlarından birisi -2 level geride kalmışken ASLA oynanmıyacak karakterler... Sadece beraberken eğlenmek amacıyla... tekrar ve tekrar düşünelim derim...

konuya geri dönersek...
--

Bana sorsan primary power yeniden Invul olsun derim sosti. en azından dream team e bir invul tanker yakışır...

yukarda saydığın ikililerde "ben olsam" seçiceğim ise fire/ice tır.

Icetaki ice patch ve fire daki burn ortalığı gerçek kelime anlamıyla "kasıp kavuruyor". ancak yukardada dediğim gibi çok solo bir seçim.

ben hüsamettini tekrar açsaydım seçimim invul/stone olurdu. AoE forever.

uff çok uzun olmuş.. başınızı ağrıttım akşam üstü akşam üstü...

iyi oyunlar

p.s. Sosti seni kınıyorum. o kadar level 50 olmuşsun... nerde imza update? :D[signature][hline] MSN : [email protected]
--
CoH: Hüsamettin Invul Tanker LvL 30 En üst düzey Türk tanker
--
Bayat , 23 Şubat 2005 15:01 tarihinde demiş ki:
Tek elle yazmak zor degil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Eh kel mel ama bakiniz 50 oldu. :lol:

Tebrikler kardesim... Eminim bundan sonra oyundan daha fazla zevk alacaksin. Sahsen ben ilk (1-20) levellari cok seviyorum.

Dream team olayina gelince Tunch'a da soyledigim gibi ben varim. Zamani dek getirelim yeter.

Tanker; acikcasi ben team de bir tank varsa tauntu kuvvetli olsun isterim. Takimda tank varken acaba kacan yada hangisi bana donecek seklinde dusunmek yoruyor. Bu arada ileriki levellerda mumkunse AV tanklayacak kadar dayanikli (hatta psionic) olmasi da tercihlerimden. Husamettin yeterince ayrintili konusmus (eh nede olsa en ileri seviye Turk tankeri :P) ben sadece tercihlerimi dile getirdim.

Tekrar tebrikler...[signature][hline]Bosh degilim, bosh ta degilim, bosh tada degilim
CoH;
YILDIRIM - AR Blaster - Hero of the City
Zalim - Lvl 42 - Peacebringer
Top - Rock - Lvl 8 - Earth Controller
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Noyanh, 01 Mart 2005 00:56 tarihinde demiş ki:
tanker a gerek yok ben warim :p

Selamlar

Evet senin lakabin sinek tanker abra kadabra demesi ile mob un olmen bir oluor :P

Saygilar[signature][hline]TL den 000000 (alti sıfır atildi) ama tarihten hiç bir zaman 6-0 atilamaz
100 yüzüncü yili 10-0 gibi bir hediye ile gibi kutlamak istiyoruz

Republic of Fenerbahçe

Pitx Scrapper(50 olucak :)
Lord Deli Kadir (Calisma asamasinda)
Highway (Nasip se Warshade imizide kasacaz)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...