Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ruh halimi yansıtan,karalama şeysi

Natural

Öne çıkan mesajlar

şimdiye kadar resimle uzaktan yakından alakam yoktu(ki hala yok) dün gayet karışık duygular içerisindeyken bi cafede karaldım bunları.üzerinde herhangi bi düşünme şöyle yapiim böle yapiim die kurcalamadan ne geliosa karaladım.

sadece paylaşmak istedim...
saçma sapan bieşyler oldu neyse..
[signature][hline][b]''Be a realist demand the impossibe''

Sosyal ağlarda paylaş

ben bitane harita metod kareli defterin bütün küplerine "pa" "ti" "cik" doldurmuştum bu ne manaya geliyor acaba?[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Karakedi pati açıldıktan bi süre sora demişki: suandaki sistem birebir eski sistem.
Sosyal ağlarda paylaş

buna çok benzer şeyler çiziyordum ben de zamanında.
tek farkı azıcık daha kıvrımlı oluşuydu. ama benim can sıkıntım tavan yapmış olduğundan özene bezene tüm a4 kağıdı kaplayıp, içini boyamıştım. bulabilirsem scan eder koyarım.
daha sonra biraz geliştirdim, 1-2 senedir de tribal çizmeye çalışıyorum. hala beceremedim ama azimliyim:)[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Golge-i_Khan, 30 Mayıs 2005 15:52 tarihinde demiş ki:
zaman öldürme arzusu
+
teşhir olunma arzusu
[signature][hline]__and one day.. one day i'm gonna grow wings # # a chemical reaction [ u know where u are ] hysterical and useless [ u know where u are ] hysterical and.. [ u know where u are ]

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

içlerinde en doğrusu fistan'ınkiydi,tabi diğerlerindede doğruluk payları var.en yanlış olanı ise ''zaman öldürme arzusu'' olanıydı.
tam tersine boşlukları doldurmaya çalışıorum zamanı boşa harcamaya değil...çok garip dönemler geçiriorum son zamanlarda..neyse...

herkeze çok teşşekürler.[signature][hline][b]''Be a realist demand the impossibe''
Sosyal ağlarda paylaş

monte'e

said:
Natural_Jedi, 30 Mayıs 2005 15:18 tarihinde demiş ki:
dün gayet karışık duygular içerisindeyken

yanlış anlaşılmasın, ben eleştirmek için değil; aksine "anladığıma" inandığım için söyledim.[signature][hline]Berk, 17 Ocak 2005 01:54 tarihinde demiş ki:
mimarlık2.sınıf adam tasarımdan ne anla diyorum sadece...

haklıdır anlamam.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 31 Mayıs 2005 01:31 tarihinde demiş ki:
içlerinde en doğrusu fistan'ınkiydi,tabi diğerlerindede doğruluk payları var.en yanlış olanı ise ''zaman öldürme arzusu'' olanıydı.
tam tersine boşlukları doldurmaya çalışıorum zamanı boşa harcamaya değil...çok garip dönemler geçiriorum son zamanlarda..neyse...

herkeze çok teşşekürler.

yarışma mıydı ki bu? :)[signature][hline]Ars longa, vita brevis.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Golge-i_Khan, 31 Mayıs 2005 09:51 tarihinde demiş ki:
monte'e

said:
Natural_Jedi, 30 Mayıs 2005 15:18 tarihinde demiş ki:
dün gayet karışık duygular içerisindeyken

yanlış anlaşılmasın, ben eleştirmek için değil; aksine "anladığıma" inandığım için söyledim.

yanlış anlaşılmasın, ben de eleştirmek için değil, aksine benim de jedi gibi -biraz daha, çok daha uzun zamandır ve haliyle de kendimce daha teknik- bu tür çizimler yaptığımdan, teşhir olunma demenle kafamda yanan ampülü yansıtmak istedim[signature][hline]__and one day.. one day i'm gonna grow wings # # a chemical reaction [ u know where u are ] hysterical and useless [ u know where u are ] hysterical and.. [ u know where u are ]

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...