Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bizde bu kdr para varmıydı (gs)

hellspe

Öne çıkan mesajlar

said:
Lorrotar, 01 Haziran 2005 15:55 tarihinde demiş ki:
tabi gs bi şu borçlarını ödesin.adamlar tam takır kuru bakır bide şunu alcaz bunu alcaz diyo.haciz gelcek valla.. :D

Haciz gelmesi zor sen Galatasaray Sportif A.Ş niye kuruldu sanıyosun :d GS'nin hiç borcu yok. GS Sportif A.Ş'nin borcu var :D bu taktiği de kullanan avrupada bile birçok takım var. Zamanında real Madrid böyle kurtulmuştu UEFA tarafından men edilmekten.[signature][hline]www.MerlininKazani.com
Ayda 24$ kazanmak için tıklayın
Ayrıca Kadıköy Anadolu gençliğindeniz !!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 01 Haziran 2005 19:56 tarihinde demiş ki:
kluivert her sene Besiktasa ask mesajlari yollayip fanatik oldugunu soyluyor zaten...

eet eet hatta metin-ali-feyyaz posterleri varmış kucukken odasında :)[signature][hline]"Far away is a place where I hide
the truth that have to be locked away"
Sosyal ağlarda paylaş

hahaha dyna haklı.

hatta her seferinde kafasından sular akarkenki resmini koyuyorlar, carlos bağırır gibi filan. Önünede Fb bayrağı.

Altında 3-4 ara başlık

-Neden Olmasın?

-Madrid den ayrılıyor

-Bonserviside çok değil ( 13.5 bonservis, 6.5 milyon euro da yıllık)

-Başkan Onay verdi

yakında carlos gelip Mahmud u eğitecek haberleride çıkar

valla fenerin transferleri süper.

Avrupada dinazor olmuş topcuları dolduruyorlar. Bakalım bu sene kim gelcek.[signature][hline]Deli333
Sosyal ağlarda paylaş

evet öyle dediler yuh diyorum,adam ronaldinho'yu chelsea'ye alamıyor fb'ye nasıl alakki yani yalan haber yapılır,sallama haber yapılırda,bukadarı yapılamazdı pes yani.[signature][hline]Lucas

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 01 Haziran 2005 20:12 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar site taraftar sitesi
resmi sitemiz değil
ne bakıyorsunuz bunlara
fenerbahcede her sene roberto carlosu alıyo sabah gazetesine göre

bu sene alıcaz inş :) biz carlos'u,gs'de serginho'yu alacak :) hersene alıyor gs'de serginho'yu adam 40 yaşına geldi hala gs'ye gelemedi :)[signature][hline]Lucas

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 01 Haziran 2005 20:06 tarihinde demiş ki:
vallahi hatirliyorum 2 sene once bi gazetede kluiverti koymuslar, giydirmisler BJK formasini el isareti yaptirmislar falan baslikta "BESIKTASI ISTERIM!" gibi birsey... tabi bjknin sampiyon oldugu senenin yazindaydi yanilmiyorsam. cok eglenceli bi haberdi ya.

heh ben en çok
kluivert'ın metin-ali-feyyaz posterleriyle büyüdüğü haberini seviyorum=))[signature][hline]Rangermania
Bugarea[a.k.a The Bonzi Buddy] 15 Eylül 2004 20.09 tarihinde demişki:
demin çette ağlıodun *fıstık atar* *fıstık atar* diye

Sosyal ağlarda paylaş

ahuuhahua cidden öyle bir haber varmıydı ?[signature][hline]Lucas

Sosyal ağlarda paylaş

sheva ilk trabzon'a önerilmişti gençken dinamo'dada yıldız olmadan önce,trabzon istememişti :) kaderin cilvesi o adama şimdi paha biçilemiyor[signature][hline]Lucas

Sosyal ağlarda paylaş

bak sen harbi ya ... :P[signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
Razu, 24 Mayıs 2005 20:33 tarihinde demiş ki:
Resmin en sağındaki yapı bakıldıgında penise benziyor.Değiştirilmeli.

BabacumMostors, 30 Mayıs 2005 12:37 tarihinde demiş ki:
neden iki yeşil daire denildiğinde aklıma yeşile boyanmış memeler geldi? alla alla bahar -vurdu galiba
24$ KazanaLım.. Hadi KurbağaLar =)
Sosyal ağlarda paylaş

galatasaray bence hic bir oyunuya bonservis icin 3 milyon dolardan fazla vermez hele ismi gecen oyuncularin maaslarini yani yillik en azindan 2milyon dolar verebilecegini sanmiyorum...

yalan haberlerde de beni en gulduren bu sene carlos tevezin fenere kiralik gelmesi oldu adami 21 milyon dolarami ne aldilar ve fenere kiralamak icinmi aldi adam bunu? Keske biraz destekli atsalarmis... Ama kiralik dahi olsa turkiyeye gelirse fener maclarinin hicbirini kacirmam hatta bazi maclara bile gidebilirim:)[signature][hline]
blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

bence gs 4-5 ucuz oyuncu alacağına , taraftarını tekrar kazanmak adına , ünlü bir oyuncu alsın.figo bu iş için biçilmiş kaftan,rui costa'da boşta gibi hiç oynatmıyorlar fatih terimin öğrencisi oda olabilir,ama yeterki birini alsınlar.yoksa taraftar desteğini hepten kaybedicekler.bir fb'li olarak gs'nin böyle bir oyuncu almasını isterim,lige renk gelsin,çekişme olsun.[signature][hline]Lucas

Serhat Akın, 06 Kasım 2003 21:45 tarihinde demiş ki:
taraftar 5 istedi 6 oldu,10 istediler zaman yetmedi..
Sosyal ağlarda paylaş

ya bişey söyleyecemde gs liler kızmasın. Fener'e gelen her başkan kendi cebinden para harcamış ve harcadığı paranın kat ve katını kaznmıştır. ama galatasaray'da durum tam tersidr. para harcayan başkanlar şu anda gs'den alacaklı olarak gözükmektedir. o yüzden başkanın elini cebine atması zor. ama gerçekten bir Fenerli olarak gs'nin bu durumuna üzülüyorum. Keşke daha iyi olsa eskisi gibi:D[signature][hline]Star Wars Galaxies
Eclipse-Khas'bin Qebex
Long Live Emperor...

Bunu yazan tosun, Force sizinle olsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...