Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Su sıralar oyun piyasası ne alemde? Ne Öneririsiniz?

Aegean

Öne çıkan mesajlar

The Battle For Middle Earth harika bir oyun.. Bence yapılmış en güzel Yüzüklerin Efendisi oyunu!

Gish diye bir oyun var o da harika (:

Oynuyacak başka oyunyok gibi...

Doom gibi önüne geleni vur türündeki oyunları oynamayın... Böyle hiç zeka gerektirmeyen oyunlar hiiç bir işinize yaramaz.. Gidin Mayın Tarlası oynayın daha iyi...

Wow'u kesinlikle al derim.. Oynamadım ama Blizzard'dan kötü bir şey beklenmez, beklenemez...

Rome Total War gibi harikulade bir oyunu söylememek olmaz...

Sen al istediğinide orjinal alıyorsan biraz sıkar senii...[signature][hline]Rehberimiz Atatürk yardımı ile yürüyorduk bu karanlık ormanda... Hilal ile yıldızı sarınmıştık sırtımıza... Rüzgar ve düşmanlara geçit vermemek için... Kararlı idi rehberimiz çıkartacaktı bizi bu karanlık ormandan... İnancımızı elimize aldık... Düşmana doğru savurduk... İnanç ile çeliğin çarpışması... Rehberimiz çıkan kıvılcımları topladı... Büyük bir alev toplu oluşturdu... Hazır olduğu zaman tüm gücü ile fılattı, özgürlüğün alevini... Çelik eridi yok oldu... Geriye aydınlık bir gelecek ve bizler kaldık... Türkler...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 29 Mayıs 2005 15:58 tarihinde demiş ki:
said:
Seregwethrin, 29 Mayıs 2005 12:32 tarihinde demiş ki:
Vampire the masquerade Bloodlines
World Of Warcraft
Doom 3
Prince Of Persia Warrior within
The Battle For Middle Earth

Güzel ve oynanması gereken oyunlar bence

güzel de, eskidi onlar artık.

yeni çıkan oyunlardan şunlar baya ilginç:

Doom 3 Resurrection Of Evil
Swat 4
Lego Star Wars
Silent Hunter 3
Act Of War

Yinde çok eski değil yani, oynanması gereken oyunlar benim dediklerim. Çoğu kişinin sevdiği. Hem oyundan zevk aldıktan sonra eski olması önemlide değil bence. Bakınız Ultima Online, Diablo II LoD ve bana hala güzel gelen BloodOmen II[signature][hline]www.wow-turk.com - Türkiyenin World Of Warcraft Portalı
[email protected]
PHP CodeMaster
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 29 Mayıs 2005 12:57 tarihinde demiş ki:
abi ben PS2 de crash e kaptırdım kendimi gerisi yalan valla
çok zevkli lan oyun :)

Doktor oyun doktor.
Hayatımda oynadığım en kit oyunlardan biridir.
1'in ilk bölümünü hala hatırlarım, verseler elime gözüm kapalı geçerim, 3 aduken 8 hariuken çekerim.[signature][hline]g3nk.
Sosyal ağlarda paylaş

çok fazla eleştirmişsiniz arkadaşlar :)
adamlar her yıl supper degişiklikler getiremez ki
aynı oyun türleri geliştirliyo sadece genelde de anlamsız şekilde grafik detayları-fps hariç çok önemli diil aslinda-
neyse herkes gibi fikrimi söyleyeyim
fps-tactical----swat 4 (temel mantik değişmemiş, equipment değişmiş, ai si fean diil)
rts-----stronghold 2 (çok fazla bug var ama beni bayagi sardi ta ki 6 bolum de crash yiyene kadar ), empire earth 2, lotr bfme var (bu da sardi )
rpg---dungeon lord (henuz tam oynamadim ama item manyakligimizi biraz giderecek herhalde özellikle dungeon siege in sonbahara kalmasıyla)
rpg----[signature][hline]olmaz olmaz deme olur olur
Sosyal ağlarda paylaş

$u anda piyasada hic bir$ey yok torrentbitsi yakindan takip ediyorum en son cikan oyunlar bile sacma sapan $eyler sadece 2 tane alinasi $ey var biri
Postal 2 Apocalypse Weekend [Expansion pack] birde Domiate mi Dominationmu turn based 3d strateji var onun di$inda Restricted Zone mu Area mi , Boiling Point , Dungeon Lords ve Ozellikle Pariah cok balon oyunlar paranizi harcamayin[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...