Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye'ye gelmesini en çok istediğiniz grup ?

cyn1cal

Öne çıkan mesajlar

al işte böyle adamlara Morphing Into Primal yapıcaksın, Jotun sürüsü salacaksın üstlerine, Clayman atacaksın tepelerinden, En son da Superhero of the Computer Rage yollıcaksın Food For The Gods olacaklar sora.[signature][hline]ex-Infernal_Reborn

When we can no longer cry and reality is torn, then it's easy to forget the responsibility lies on us all.
In Flames - Colony
Sosyal ağlarda paylaş

said:
requem, 01 Haziran 2005 17:33 tarihinde demiş ki:
Dissection dağıldı mı ki ??

Vokalist ve liderleri Jon Nödtveidt bir homoseksüeli vurmaktan 10 yil yedi, herif gerci hapisanede falan kasti böyle dagitmadi grubu, eleman degisiklikleri falan oldu, sonucta gecen sene Jon'un hapisten cikmasiyla tekrardan müzik yapiyor.
Amaaa, Dissection dedin mi yil 96 dir, Where Dead Angels Lie'dir yani : ) Ben biraz fazla tutucuyum, umarim bisiler becerirler bundan sora ama sanmiyorum falafos oldu grup degismeyen üye kalmadi neredeyse : )[signature][hline]Elandra, Night Elf Rahibe
Penthesilea, Night Elf Avci / emekli
Ealos Tsaark, Bounty Hunter Alliance / ölü

Rewendor, 31 Mayıs 2005 01:43 tarihinde demiş ki:
Allah'ım yaratıyosun bari takip et....

[Bu mesaj Penthesilea tarafından 01 Haziran 2005 17:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla istediklerimin çoğu geldi/gelicek ve konserlerine gittim/gidicem zaten. slayer, overkill, megadeth, malmsteen, blind guardian...

ama malmsteen'in hiç bi konserine gidemememe yanıyorum o yüzden başta o gelsin. sonra say işte en büyükleri, iron maiden, judas priest, manowar... onlardan sonra da stratovarius, therion, children of bodom, helloween, dimmu borgir... daha gider tabi[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG:
Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Otkoo Jeliyeer of Bria Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

Madem öle ben de 10 tane yaziim

1- Amon Amarth
2- Arch Enemy
3- Motörhead
4- Dream Theater (hüü gidemiyooom)
5- Megadeth (hehee gidiyom :D )
6- Metallica (bunlarda gelip hardkor yapçaklar ama şöle efsane şarkıları da çalarlar ucundan. Büyük ihtimalle hardkor olarak sadece saint anger ve frantic çalarlar. iyiymiş yine)
7- Opeth (neden 7. sırada bu bakiim. hmm)
8- Dark Tranquility
9- Iron Maiden
10- Mercyful Fate[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

1)Velvet Revolver
2)AC/DC
3)Iron Maiden
4)Mötley Crue
5)WASP
edik ek olarak:
6)Alice Cooper (gelsin bi no more mr nice guy patlatsın)
7)Motörhead (Eyz of Speydz)

80 heavy metali ve Glam yapan herkes gelsin a k =D[signature][hline]I WANNA GET FREE!!!!

[Bu mesaj Quivalen-soth tarafından 01 Haziran 2005 18:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mADmaXimus, 01 Haziran 2005 18:37 tarihinde demiş ki:
BLIND GUARDIAN!!!!!
offf keske gelse yaaa

seneye geleceklerine ilişkin bir efsane mevcut, zaten geldiler, yine gelirler umarım:)

benim listem:
opeth, children of bodom, iced earth, iron maiden, illnath (zetite çalsınlar yeter zaten ehe), norther, finntroll, apocalyptica, metallica, slipknot, queens of the stone age, bi de dark trinquility. gelsin bunlar izleyelim:)[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

radiohead
portishead
morrissey
The Cure**
Tori Amos**
Franz Ferdinand!
Saves The Day
Dead Cab For Cutie
PJ Harvey[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 01 Haziran 2005 21:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

in flames,dark tranquillity,lamb of god,soilwork,arch enemy,the haunted,metallica,megadeth,iron maiden,katatonia,opeth,slayer,sentenced,hypocrisy,evergrey,etos,cob,norther.. hpsini istiyorum ulen..:)[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...