Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Megadeth kim dir? Bilen Var mı? Dave Mustaine Kim?

Virtue-L

Öne çıkan mesajlar

metallica nın ardından hep ikinciliklerle yetinmiş grup megadeth
hetfield dan daha kötü ama daha istikrarlı bir vokale sahip insan dave mustain[signature][hline]
sevdasız bir iklimde çember çeviriyordu yüreğimki sen çıktın gene ağaçların köklerinden. Her yıktığım ağaç sen büyüdün. Yüreğimi çizdiğin bir bardak biradan, içerimi sildiğin bir silginden külleri savurdum rüzgara, kalanları diktim tekrar kestiğim boynundan çıkan kanlarla suladığım çınara. Kustum, tiksindim sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

LArs ve James'in bir gece Dave'i yaka paça sokağa attıkları bile söyleniyo ki, diğer söylenenler gibi bu da kolpa! Bob Rock (mıdır nedir?) bir röportajında "Bu Metallica , Dave ve benim aramda bir sır, başka kimse bilmeyecek" dememiş midir Dave'in atılmasıyla ilgili olarak?[signature][hline]A.K.T.I.F: Android Keen on Terran Infiltration and Fighting
T.A.B.L.E.T: Transforming Artificial Being Limited to Exploration and Troubleshooting
Sosyal ağlarda paylaş

said:
requem, 29 Mayıs 2005 15:59 tarihinde demiş ki:
3 soruya cevap
1) Uzun zamandır Dünyanın en büyük thrash metal grubu.
2) Milyonlarca insan.
3) Mustaine is God!!!!

Yalan bu işler

1) En büyük diye bir kavram yoktur en sevdiğim diye bi kavram vardır müzikte.
2) Eskidenmiş o
3) ehe

Yapmayın etmeyin çerçeveyi geniş tutun bi grubun fanatiği olmakla o grubu tanrı ilan etmek farklı şeyler. Benimde öl dese öleceğim adamlar varda kimseye empoze etme çabasında değilim.

Megadeth gayet güzel bir Thrash grubudur. iyidir hoştur o kadar.[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

Ok o zaman düzeltiyorum.
1) en sevdiğim grup
2) milyonlarca insan (zamanında megadeth dinlemiş insanlar grubu unutmaz, insanlar balık hafızasına sahip değiller)
3) Mustaine is God!! lafını zaten daha önce duymadıysan konuşmaya gerek yok. Dave Mustaine bir metal tanrısıdır.
Bu göreceli olan birşey değildir,bir gerçektir.
Aslında en büyük thrash grubu olmaları da benim için bir gerçektir, ama hadi ona en büyüklerden diyelim, içiniz rahat etsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekte görecelidir. Bu arada duymamışsan etmemişsen demeden evvel bi tanı bak bakam kim kimmiş o bahsettiğin grubu 3 kez canlı izlemiş bi adamla konuşuyorsun ;)[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

bence Mustaine gelmiş geçmiş en baba Rythym (herifin ne olduğu belli değil bi rythym calıo bi lead :D) gitaristlerden biri bazı duyumlarıma göre solo atarken zorlanmadan rahatca şarkı söyleyebiliyormuş.Sanırım büyük bi kolpa :D

*! o gazla i thought i knew it all dinler*
[signature][hline]memoenzim le ayşeenzim birleşirse ortaya muhareemzin cıkar

[Bu mesaj Erutan tarafından 29 Mayıs 2005 21:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ozellıle Megadethın Duke Nukem muzıgı muthıs..Insanı havaya sokuyor :)...Fakat Metallıca Megadeth kıyaslanmamalı bence Metallıca farklı Megadeth farklı fakat Metallıca son albumde(StAnger) punkcılıga kaymıs gıbı gorunuyor:)..Insallah o eskı kımlıgını gene bulur ne dıyım..[signature][hline]Nereghal Catviezel....

Nothing is real But pain now...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
requem, 30 Mayıs 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
Muhafazakar tutumu 3 yıldır var, ehh yeni sayılır. Megadethle Metallica bence de kıyaslanmamalı. Biri thrash metal yapıyor, öteki ise artık trash zaten :)

çocuktan al haberi!!![signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
requem, 31 Mayıs 2005 22:50 tarihinde demiş ki:
Çocuk?? Pek çocuk sayılmam yaa, sakallar fln var suratta. Nooldu yaran mı var da gocundun?? in fileymsçi yavru??

bi kes ama artık o sakalları, kaşınıosun paso.. PİS ADAM! ehaeuhae[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

edit:neyse ya ortamı germeye gerek yok,met e trash demene bozuldum da o yüzden di o tepki,sen de yavru falan lı konuşmazsan sevinirim,sakal yarışını da rock republicde yaparız istersen,ok? :D
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity...

[Bu mesaj December_Flower tarafından 01 Haziran 2005 00:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

December arkadaşım adamların eski albümleri efsanedir doğru ama geçti o günler,uzun zamandır trash olduklarını düşünüyorum.Bu benim fikrim, o yüzden şu anki Megadethle kıyaslanamaz bence.Neyse sadece Megadeth konuşulsun bu topikte.Konsere sayılı günler kaldı!!!!!! :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...