Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dex ve int

Sufi

Öne çıkan mesajlar

şu durum normal mi?

statlar: str:60, dex:10, int:10 başladım.
başlangıç skilleri: peace m.:50.0, prov.:50.0
musicianship'i 0'dan 75 yaptım. 25 magery teach ettim, 35 yaptım. bard skilleri 55'e yaklaşıyor. ama statlarım hala 60/10/10. ne yaptımsa tek bir stat bile alamadım.
madencimin bile 75 int'i var. ne yapsam? bard karakterin eline kazma verip maden mi kazdırsam int alması için???

sprit speak dediler int için. o da 50'ye gelmek üzere. hala değişen bişey yok.

bi el atın yoksa oynatacam[hline]eski bir çin atasözü der ki:
chonk sonk tung, chenk.
Sosyal ağlarda paylaş

doğru olabilir. madencimle sanırım günde 5-6 cıvarı stat aldım ancak. str:95 dex:50 int:75 yapmam yaklaşık 15 gün sürdü.

ama bu bard karakterde bırak günde 6'yı, günlerdir oynuyorum hala aldığım toplam stat miktarı SIFIR.[hline]eski bir çin atasözü der ki:
chonk sonk tung, chenk.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de dün int 10 olduğu için recall bile atamadım. o yüzden kasıyım dedim. spirit speak demişlerdi, başladım kasmaya, spirit speak oldu 30 statlarda tık yok filan.
sonra canım sıkıldı, tek tek herşeyi deniyim dedim.
kilitledim str ve dex'i, bankaya gittim, herhangi bir oyuncunun üstünde anatomy çalışıyım dedim, bug gibi bişi heralde, ilk denemede 1 int veriyor :)
tavsiye ederim. devamını verir mi bilmiyorum, ben kasmak için değil (kaldı ki bu bağlantıda nasıl kasıcaz?) kalort por için paraladım kendimi şimdilik. ama armslore, animal lore gibi skills'den kullanılan skillerin faydası olurmuş gibime geldi, tabi bu sadece hissiyat :-p
Sosyal ağlarda paylaş

animal lore ile olmuyor. denedim. en güzeli, anason'un dediği gibi arms lore. tüm statlara bonusu var.
bu yöntemle her 20 dk'da bir stat alabiliyorsun. her 20dk'da 1 kere dene ama skill'i kilitleme. skill almadan stat almıyorsun çünkü. fazla sık deneme ki stat gain'siz skill gain'ler olmasın. skill'i kullanmayacaksan boş yere şişmesin.[hline]eski bir çin atasözü der ki:
chonk sonk tung, chenk.

[Bu mesaj Sufi tarafından 17 June 2003 16:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...