Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Burning Legion'daki horde guildler

Mosquito

Öne çıkan mesajlar

merhaba arkadaşlar
wow ilk çıktığında 1 ay kadar oynamıştım.daha önce betalarda da oynadığımdan sıkılıp acc.u arkadaşıma vermiştim.Geçen hafta gel bi shaman kasalım birlikte hızlı kasarız diyince bende dayanamadım başladım oynamaya.L40 oldu shaman ama hala istediğim gibi bir guilde giremedim.Bir iki yabancı birde türk guilde girdim ama memnun olmadığımdan çıktım.

Aradığım guildte full L60 olsun istemiyorum beraber takılıcak adam lazım.wow ilk başladığında Hordishmanner'daydım biraz araştırdım şuan bir türk guild ile birleşiyormuş.Qui'ye de ulaşamadım nedir durum diye.

Neyse işte böyleyken böyle tavsiye ettiğiniz katılabileceğim 50+ oyunculu bir guild var mı?

Offtopic:ya bu L30-40 civarında ticaret ölmüş galiba.220blacksmith vardı yaptığım hiçbir şeyi(dropladıklarımda dahil)satamayınca sildim bs'yi herbalism aldım.

Mosqui 28undead mage
Noystra 40tauren shamy
Kargth 15orc warrior

[Bu mesaj Mosquito tarafından 29 Mayıs 2005 15:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Union Giuld'u var,
genelini 20-50 arası playerlar oluşturuyor,
sana uygun bir giuld...
Byjoker Templer ikisinden birine whisper atarsan alabilirler...
90 a yakın playerı var yeni bir giuld..
Yüksek oyuncu sayısı hedefliyor...[signature][hline]Hayatta bir Doğru Bide yanlış vardır...
Doğru olan herkesin yaptığı,
Yanlış olansa yanlışın varlığıdır...
By Joker...

Wow:Troll Rogue ByJoker / Burning Leg.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler ben byjoker wade templer herkez tanıyo bana güvenen arkların hepsini turks e davet ediyorum byjoker bizim guilde katılabilirki buda iyi olur... byjoker beni iyi tanır oda turks e katılsın guildiyle 'hordish moonstar' ve 'last hope of mother lands' guildide turks e katılırsa çok iyi bir türk guildi oluşur min +300 falan olurki buda serverda en iyilerden olmamız için bir imkandır
Sosyal ağlarda paylaş

turks e katılımları bekliyorum

bu arada söz veriyorum 60 olduktan sonra isterseniz yardım için sm e bile gelirim o konuda şüpheniz olmasın ve 60 lar geldikten sonrada raid vs. olayları olur bize katılan her guildin masterları officer olucaklar. Para vs. yardımıda olduğu sürece olur.

/w turki
/w dolis
/w shippy
/w wolfsore

her guildi bekliyoruzzzz
Sosyal ağlarda paylaş

Dolis iyi güzel söylemişsinde heralde gerçek bir birlik olursa herkes gene Cursed Da birleşir gibime geliyor?
Ah bi ikna edebilsek Cursed'ı tekrar kursak Gerçek birlik o zmn sağlanır :)

Cursed in GrimSoul out :P[signature][hline]Hayatta bir Doğru Bide yanlış vardır...
Doğru olan herkesin yaptığı,
Yanlış olansa yanlışın varlığıdır...
By Joker...

Wow:Troll Rogue ByJoker / Burning Leg.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...