Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Profocio.net

Sorj

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bir kaç şey öğrenmek istiyorum anladımki bu işler free host larla olmuyor

1-Profocio.net bize domain mi veriyor host mu veriyor?
2-Domain olsa host olmasa olmazmı?
3-hangi kodu destekliyor (kod dediğim php asp fln =))

sorularıma cevap yazarsanız cok sevinirim[hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Frp-tr.net
Aysikyu
Sosyal ağlarda paylaş

ya paticik gibi bişey yapmayı düşünüyorum ama geniş kapsamlı su an icin everquest ve uo ile ilgili icine dalıp dışından cıkmalı bişey yani ultimatr kadar olamiyacaz ama (biraz yağ cekem) genede baya bişey yazıcaz[hline]morning morning where are you going?
Frp-tr.net
Aysikyu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 15 December 2003 18:08 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar bir kaç şey öğrenmek istiyorum anladımki bu işler free host larla olmuyor

1-Profocio.net bize domain mi veriyor host mu veriyor?
2-Domain olsa host olmasa olmazmı?
3-hangi kodu destekliyor (kod dediğim php asp fln =))

sorularıma cevap yazarsanız cok sevinirim[hline]morning morning where are you going?
Frp-tr.net
Aysikyu

1-Her ikisinide veriyor,yanlış hatırlamıyorsam :)
2-Oda oluyordu sanırım..
3-Php de Asp de destekliyordu sanırım.. (hepsi sanırım)
Eno ya bir danış :]
Zaten kendisi gelir noktayı koyar sanırım(buda..)[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Jimenez artık LTDF da olamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

ehe gelip noktayı koyayım bari. :)

Şimdi..
Profocio PHP kodlarını destekler. Database olarak da MySQL kullanır...

Profocio dan domain ve hosting alabilirsiniz. Sadece birisini de alabilirsiniz. Hosting fiyatlarımız sitede yer alıyor. Domain kaydı fiyatımız da senelik 10$. %100 online çalışan kontrol paneli ile birlikte...

Kolay gelsin..[hline]Profocio Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yok, 16 December 2003 15:55 tarihinde demiş ki:
eno domain fiyatini biraz dusurseniz kullanicilarinizin 2 katina cikacagini dusunuyorum..[hline]AO:Orospu
Izmir Linux Kullanicilari Grubu (LKD)
"Ben Armutum!" diyenlere..

O zaman http://www.ekohost.net `i onereyim :)

Boyle de les adamim, Profocio altinda reklam yaparim.[hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..
Ethernass Sys. Adm., Sys. Security Prv., Ethernass Rsp.
www.ekohost.net
Sosyal ağlarda paylaş

Sharkycim, reklam yapman çok normal..

Ancak konumuz reklam değil ki.. Profocio hakkında bilgi istenmiş topicde. :)

Ekohost, Profocio dan tam 1$ ucuza alan adı kaydı yapıyor buarada. :) Kaçırmamak lazım...

Sharky ile az da olsa bi muhabbetim vardır. Takılıyorum o yüzden, yanlış anlaşılmasın
Sosyal ağlarda paylaş

ozamam turkticaret.net var daha ucuz

ben yinede güvendiğim yerden alırım sonuçta domaini alınca örneğin domain turkticaret.net adına kaydoluyor.
Tamam whoisde oyle değil ama aslen öyle diye biliyorum..

Güvendiğiniz yerden alın ki zaten domainin fazla karı yok o yüzden 10 dolar normal.

1000 tane alınca sanırım ucuzlatıyo bazı firmalar..[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 16 December 2003 19:10 tarihinde demiş ki:
ozamam turkticaret.net var daha ucuz...

aman turkticaret in yanından bile geçmeyin host konusunda artik tticaret battı benim gözümde tüm işlemlerini müşteri hizmetleriyle halletmek zorundasın vede sınırsız host diye saçma bi olayda var ona kanmayın derim yani (: sınırsızında bir sınırı var[hline]BedaXa.Com
IpAdresimNe.Com
Matrix Code System
Komiter Gosudarstvennoi Bezopasnosti
Sosyal ağlarda paylaş

O benim geyik amacıyla yaptıım bi site ki geyikolmasına rağmen yapıldıı dönemde fiyatlar çok ucuzdu piyasaya göre.

Geçen gün bi arkadaşım söyledi millet 256k ADSL den yılık 3 dolara hosting yapmaya başlamış yuuuh oldum.

Müşterisi ucuz diye bırakıp ona geçmiş ama ne bilsin sitenin 2kb upload hızı olduunu[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

Ana Kural #4. Bir hosting firmasi ile anlasirken, bir sorunda her turlu destegi her zaman alabilmeniz icin, anlastiginiz hosting firmasinin bir SIRKET olmasi gerektigini unutmayin. Evden kablonet ADSL ile hosting satanlarla ugrasmayin.

Acin hosting sirketlerinin onunu! :P[hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..
Ethernass Sys. Adm., Sys. Security Prv., Ethernass Rsp.
www.ekohost.net
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...