Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 aylık mat. kampı? (öss için)

Pyro

Öne çıkan mesajlar

geçenlerde bir dersanenin afi$inde gödüm sanırım atlas tı tam hatırlamıyorumda 1 ayda öss matematigini(sayılar,geo,ana geo vs) bitiryoruz hede höde diyordu.hafta içi 5 gün sabah 9:30 dan 12:30 a kdrmı$.konuları vs ler de yazıyorduda tam bakmadım ona.Matematik temeli pek sağlam olmayan biri olarak soruorum bu 1 aylık mat kampı ne kdr yararlı olur?önceden gitmi$ varsa yazarsa sevinirim.[signature][hline]Pyro
Sosyal ağlarda paylaş

tahmin etmiyorum yararlı olacağını
günde 3 saat mat dinleyebilcen mi?
ama hic bilmiosan yapcak baska bisey yok
git istersen
zararı olmaz heralde
ama oraya gittim diye öğleden sonra bütün günü yiceksen (benim dersane olan günlerde yaptıgım gibi) gitme :D
Sosyal ağlarda paylaş

O yalan olur bence bi ayda deli gibi calısmaktansa uc dort ay daha sakin calıs cok daha iyi olur.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Sinavda her seyi karistirirsin kafana öyle iki üc günde bilgi tepilirse.
Hehe calisin köleler, siz math calisin ben math yandal yapayim burda o dandik ÖSS sorularinin kulu kölesi olun be : )[signature][hline]Elandra, Night Elf Rahibe-level 54-
Penthesilea, Night Elf Avci-level55- / emekli
Ealos Tsaark, Bounty Hunter Alliance / ölü
Sosyal ağlarda paylaş

mat.ı hıc yapamama gıbı bır$ey söz konusu değil de ne bilim yani tam öyle mat. mantıgı oturmu$ bir temelde yoktur snrm.yazın evde kendım calı$mıcagımı bıldıgım ıcın böle bı$ı yapıp ögleden sonra uyku, ak$am ustude gezme vs olursa dıye planladıgım ıcın sordum =P (tabı arada diger derslerede bakarım ucundan hehe)[signature][hline]Pyro
Sosyal ağlarda paylaş

işe yaramaz die bişi olmaz, eğer zaman ayırabilirsen git bence, sonra üstüne sen sorular çözer pekiştirirsin, ama orada ilk bi kafana kakarlar herşeyi, sonra sen çalışarak onları yerleştirirsin, ha ben bidaha bakmam dersen o zmn işe yaramaz işte..[signature][hline]Death will come on wings of song,
A song of long and winding guile,
And in the end your end I wend,
And in the end, a harp will smile!
Sosyal ağlarda paylaş

bil dersanesi kötu abi =) bnm sınıf ark.larım yazıldı bı kacı oraya.sınawda 270 puan cıkarıp 2. oldu dıye bzm bı ark. bıraktı orayı,cok salak dolu dıye =P atlas bnm bıldıgım ztn mat dersanesı o yuzden sordum.gitmi$ tanıdıgınız varsa brz daha bılgı gerek =)[signature][hline]Pyro
Andoria

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...