Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2 günde nasıl 60 oluyolar ??

CaDoBaBa

Öne çıkan mesajlar

CcSakura ile 4Milagros Serverin 2.ci Günü 57 Oldular 57 büyüsü atiyorlardı 3.cü güne yaklaşırken 60 oldular galiba Ama bunlar her Serverde Böyle 4Milagros Diezin Acıldıgı 2.günü Nova Attı Beramustada Öyle Kastı CCSakurada Xigenonun 3.cü günü Nova Atmaya Baslamıstı ya adamlar Kasmayı biliyor yada Database oynama yapiyorlar[signature][hline]MSN[b]
Nick: WoLCaN__// Server:Xigenon // Clan:iLLusioN // LvL:6x AsassiaN[/i]

Sosyal ağlarda paylaş

Bu yüzden banlanan bile var ama 2 gün deil 5 günde 60 oldugu icin... 2 günde 55 olursun 2 kişi evden kasarsa karakterini Beramusta su an lvl 65 adam bile var 2 aylik server buna ne dicen :)))[signature][hline]Nick :PartyCrasher
Server: Beramus
Race :Karus
Job : Assassin
lvl : 55+
Clan :VietNam™CongHoa
Sosyal ağlarda paylaş

ya 2 gunde lvl 1 den 60, hmde server yeni.bence kesin edit cunku imkanı yok.ztn 50 den sonra ya dts ya harpy yapılıyo e onlarda en az lvl 50 provokerla yapılır ki bi de bunun bufferı da gereken itemi var,ki adam 0 kadr zmnda lvl 50 olabiliyosa.2 gun uyumadan kasılsa bana yinede oldukca sacma geliyo...[signature][hline]nightmareibo, 04 Şubat 2005 23:54 tarihinde demiş ki:
Grizleri nerden bulabilirzzzz ??
Sosyal ağlarda paylaş

hic kımse normal sekılde kasarak 2-3 haftadan evvel 60+ olamaz adam my ko da 71 magecıan gelıp bızı kastıreıyor harpylerde ona ragmen gunde 15m den fazla exp alamıyoruz sacma sapan konusmayın

dedıgım program kompleks bırsey ben buldum ve gereklı taramaları yaptım temız fakat calıstıramadım msn: [email protected] ulaşırsanız beraber ugrasırız.
Sosyal ağlarda paylaş

bir günde apos da 10 saat uğras sonucu max 18m exper aldım ama harpy ı bılmıorum onu sız dusunun tahmınlerıme gore 60 olmak en az 1 haftadır o da ares de x de ve ya dıez de yanı yuksek lvl lı charların bulunduğu serverda ama beramusta 60 nası olunur bılınmez. kedidir kediii[signature][hline]Sever:ares
ID:_TRibula_
LVL:5x
Assasin
Clan:The_Others
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 40+ olunca eslanta gırıp tahmınım 50 olana kdr full aoe dts yapıcan sorra bulabıldığın surece uykusuz yemeksız tamamen harpy kasıcan anca bole 60 olursun snn mage hangı serverda?
ares de orc um de de sevıneyım kesıcek mage sayısı artsın:D[signature][hline]Sever: Ares
ID: _TRibula_
LVL: 5x
Clan: The_Others
Np: 1xxxx
Sosyal ağlarda paylaş

yoq ya bende humanım kesemıyecen benı :D
ama benım lvl da o kadar düşük deıl yani(ama yinede düşük)ya cidden cz de dolaşması çok zor.Ben bide harpylerın yüksek clanların elındeolmasına zinir oluyorum biz kesebiliyoruz onları neden halen onlar harpylerlen ugraşıyorlar gitsinler cz ye demi?
Sosyal ağlarda paylaş

ebayden karakter alan bir arkadaşla msn konuşması;
said:
Msn konuşması, 28 Mayıs 2005 13:00 tarihinde demiş ki:

xxxx:
bu arada bişi dicem adam 20 mayısda kaydetmiş acc'i 22 mayısta bana verdi
xxxx:
gm dimi bu adam
Unholy:
oha
xxxx:
acc lvl 60 manneri 0
xxxx:
hiç quest yapılmamıs fln
xxxx:
kesin gm bana satan adam
Unholy:
muhtemelen
xxxx:
ya adamın manner 0 lvl 60 questler bölümü Bombos hiç "in" bile yok
xxxx:
Registration date : [5/20/2005 12:35:00 AM]
xxxx:
ben 22'sinde aldim acc'i
xxxx:
2 gün sonrasında
xxxx:
bugüne bile yapmak imkansız
xxxx:
8gün geçti

wallahi ne desek boş beyler. kesin dbye ulaşmak gerekiyor bu olay için kasılarak yapılıcak birşey degil. bunu yapan adam resmen ebayden parayı vurmuş.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...