Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

in flames we trust!!!

Poibra

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar festivali açıklamışlar ama ben özel olarak in flames hayranlarının heyecanını/sevincini/endişesini merak ettiim için ve ayrı konuşulması için o topiğin kirletilmemesi için buraya bi topic açma gereği gördüm...
Benim için;eğer bişi olur da gelmezler ise veya çok çok önemli bir işim çıkar da gidemezsem kendimi alevlere atacaım konser...
Şimdiden sevinç,heyecan ve endişe duygularını bir arada yaşıyorum...
3 Temmuz'da tüm in flames hayranlarını Anders Friden ile aynı ritmde kafa sallamaları ve o coşkuyu belki de sadece bir kere yaşayacaklarına dikkat çekerek sizlerin değerli görüşlerinizi bekliyorum...
Aynı düşüncede diilmiyiz millet?[signature][hline]harvester 10 Şubat 2005'te 05:30'da okey masasında demişki:
"Anaaaa ortadan da taş çekiliyomuş!!!"
Cheester, 13 Şubat 2005 03:14 tarihinde demiş ki:
şimdi orc a msn de yawsıom vercekmi acaba...
Sosyal ağlarda paylaş

prensip olarak konserlere gitmiyorum fakat o festivale gidecek olsaydım in flames whoracle, jester race gibi albümleriyle benim için çok önemli bir grup olmasına rağmen gene de onları çok da heyecanla beklemiyor olurdum. Videosunda "karı oynatıp" MTV'de yayınlayan ve bu yetmezmiş gibi mis gibi melodik death metalden hardcoreumsu bir şeye kayan grup in flames değil dark tranquillity olsa dahi güvenimi kaybetmiş demektir... :([signature][hline]Light in the shadows has words to say
Sosyal ağlarda paylaş

Aurora gerçekten sana katılıyorum in flames in son halinin ilk başladıkları halleriyle alakası olmamasına hatta değişmemek imkansızdır ama bence bi tarzları özgünlükleri vardı biraz ondan feda etmişler gibime geldi. Ama yinede in flames hala hala hala en sevdiğim gruplardan biridir. Sadece iki kelimeyle açıklayabilirim bunu: Colony, Clayman (Hayatımın albümleri (= )[signature][hline]Her zaman saf sandığımız güneş doğarken bazen bizi kirletmemek uzaklaşır... Her uzaklaştığında yediğimiz darbeler saf olmayan bir ışıkla bizleri aydınlatır...

Sosyal ağlarda paylaş

Müzik temelinde matematik olduğundan vede yapan adamların başlarken sağlam temeller üzerinde başladığı durumlarda değişmemek mümkündür. Halen 20-30 senedir aynı müziği yapan gruplar, adamlar mevcur örnek saymakla bitmez.

Bazı gruplar yaptıkaları albümlerde yakaladıkları başarıyı yakalayamıyorlar çünkü ya yaptıkları müzikten sıkılıyorlar yada yeterince kazanamıyorlar. Bir başka nedende grubun başlarken seçtiği yolu tam olarak sindirememsidir ki bunada örnekler saymakla bitmez bence esas sebepte budur.[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

tabiki geliyorum, ama cikar da pop yaparlarsa 2. dimebag vakasi yasanir orada.

inanmiyorum abi ben kendini gelistirmek adina böyle tarz degistirmeye. melodic death metal misin, melodeath olarka kalacaksin. Albümlerinin arasindaki fark en fazla bir Jester Race ile Clayman arasindaki kadar olacak[signature][hline]Elandra, Night Elf Rahibe-level 54-
Penthesilea, Night Elf Avci-level55- / emekli
Ealos Tsaark, Bounty Hunter Alliance / ölü
Sosyal ağlarda paylaş

inflames-tr.net forumlarında oldukca konusulan ve tartısmalar cıkaran konulardan bırı aslında bu tarz meslesi.

Aynı seylerı tekrar tekrar yazmaktan sıkıldıgımdan dolayı bısey demek ıstemıyorum. In Flames'in eski albumlerınden aldıgım tadı bırdaha yakalayabılecegımın zor oldugunu dusunuyorum ama adamlarda ıstedıgını yapabılır, hep aynı muzıgı yapıp kendını tekrar etmek gıbı de bir durum cıkıyor cunku.

Benimseyen var, begenmeyen var son hallerini. Görecelidir asıl olan begenıp begenmemek.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

In Flames benim için her zaman aynı olarak kalacak:)
o bakımdan hiç tereddüt etmeden aldım biletimi. çıkacak albümlerinden bişeyler söylerlerse daha bir leziz olacak:-) (albümün topiki de şuralarda bir yerlerdeydi...)
pati buluşması yapılabilir sanırım. giden çok burdan bildiğim kadarıyla.[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de yeni tarzlarını elbet sevmiyenlerdenim...Eski albümleri rulaz.Konserde özellikle şu 3 şarkısını dinlemek isterim:
1)Cloud Connected
2)The Quiet Place
3)Only for the Weak
Zaten eski parçaları çounlukla çalcaklarmış ama belli olmaz.Umarım benim şarkılarımı çalarlar...[signature][hline]harvester 10 Şubat 2005'te 05:30'da okey masasında demişki:
Sosyal ağlarda paylaş

Valla inflames i ne kadar görmek istesemde festivalin 2 günü orda son günüyse dream theater konserinde olcaz. Yani ikisini aynı güne koymaları ne kadar sacma bişey, ben olsam slayerı sona koyardım in flamesi başa bölece hem if i hemde dtyi görmüş olurdum :D[signature][hline]Blind Guardian
Eğer organize olabilseydim çok tehlikeli olurdum...

Sosyal ağlarda paylaş

apprentice'e katılmamak elde diil...+1 diyorum;yeni albümü irenç olmuş tarzlarından uzaklaşmışlar of[signature][hline]harvester 10 Şubat 2005'te 05:30'da okey masasında demişki:
Sosyal ağlarda paylaş

in flames fanı olarak bu tarz değişikliği beni bi hayli üzdü ama konsere eski şarkılarını dinlemek için gidiyorum umarım eski şarkıları çalarlar mayıs sonu gibi yeni albüm olayları fln varmıs takip etmiyorum eskisi kdr in flamesı içimde gene bi umut jester's race ve whoracle ruhunun uyanmasını bekliyorum :/[signature][hline]In Flames We Trust
a member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

madem fazla kişi gidiyoruz orda birlikte olalım birlikte coşalım...
Birbirimize sahip çıkalım lol[signature][hline]harvester 10 Şubat 2005'te 05:30'da okey masasında demişki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 26 Mayıs 2005 23:02 tarihinde demiş ki:
hayatımda en onemli yer tutan grup in flames, dahada fazla bişiy demeye gerek duymuyorum.
eski tarzlarınında hastasıyım yenisininde.

hadi kavga edelim : )[signature][hline]Elandra, Night Elf Rahibe-level 54-
Penthesilea, Night Elf Avci-level55- / emekli
Ealos Tsaark, Bounty Hunter Alliance / ölü
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...