Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gs'ye neler oluyor

hellspe

Öne çıkan mesajlar

ßence hagi nin en basından berı alınması bır hataydı tmm fenerı fln yenmıs olabilir ama hagı gercekten ıyı bır teknık adam dııl benım sahsı gorusum bu ama futboluna doyum olmaz avrupayı dıze getıren bır adam hakkında konusuoruz o baska ...

Ama bence en basından alınmamalıydı ..[signature][hline]DJ Tiesto
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasarayın Hagiyi Alması Bence Ilk baştan Hataydı Fransuada demiş... Sanırım Hagi yollanılcak ve Ajaxın Eskimi yenimi tam olarka anlamadım ama Teknik adamı gelebilirmiş ..
Ve Transfer olarakta Gazete okudum Rui Costa Gelebilirmiş (Yine Yalan olabilir tabiki) Ama şunu söliyim bi Fanatik galatasraylı olarak Ben Umudumu kestim Galatasaraydan .. Klubümzde Para sorunu yaşanıyor ..[signature][hline]Bir Insana Gereğinden Fazla Değer Verirsen;
Ya Onu Kaybedersin Yada Kendini .... ''C/?''
Uzak bir Diyarın,Bilinmeyen Bir Zamanı ..

[Bu mesaj RaVena tarafından 25 Mayıs 2005 21:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hayır o değilde anadoluda büyük taraftar kaybına uğramakta gs ve bjk...her ne kadar bize yarasa da bu durum Gs siz Fb olamaz...içimden bi his Aziz Yıldırım Gs ye kıyak yapıcak diyor...bak görürsünüz...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray ın ezelden beri parası yoktur ona rağmen Gs başarılı olmuştur hemde cüzzi bir kadroyla bkz Fleurquin , Perez , Victoria önemli olan adam gibi bir teknik direktör getririlmeli ve teknik direktöre ölümüne destekleyecek bir başkan[signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
Just keep on trying, keep on flying, I will be the light.
Sosyal ağlarda paylaş

ingiltere ligiyle türkiye ligini karşılaştırmak garip bence. ingiltere liginde küme düşmeyen takım yok oysa türkiyede 3 büyükler küme düşmedi hep üç büyükler :)
ps: ingilterede küçük takım yok bence[signature][hline] Sozlukte ben - Neye benzer bu adam?
Owumyr of Frostwhisper

[Bu mesaj Katalanzar tarafından 26 Mayıs 2005 01:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ozhan canaydn ilk secildiginde fatıh terimi ortaya atıp baskanlık secimlerinde fatih t. sayesinde kazanmıstı 2. secimde hagi'yi ortaya attı hagide gidecek buyuk ihtimalle (ki bi gs'li olarak istemiyorum) acaba simdi kimi atesin onune atıp goz onune cıkacak ama bu sefer divan kurul uyeleri secimlerde yemez die dusunuorum 2 donem gs basındaydı 1.sınde 6. oldu 2. donemde 3. olcak 2 yıldada samp. ligine katılamadık bu samp. ligine katılamama gs icin maddi bi kayıptır ve oyuncular gs'nin basararısız odlugunu dusunup gelmıo zati kontejya 5'e inecekmis OZHAN CANAYDIN GİT ARTIK ![signature][hline]parçala behçet
[b]Cheetser | Sözlük |
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mandooo, 25 Mayıs 2005 22:24 tarihinde demiş ki:
hayır o değilde anadoluda büyük taraftar kaybına uğramakta gs ve bjk...her ne kadar bize yarasa da bu durum Gs siz Fb olamaz...içimden bi his Aziz Yıldırım Gs ye kıyak yapıcak diyor...bak görürsünüz...

zaten sampiyon olan takımı tutup sampiyon olamayan takımı bırakan taraftarı kimse istemez.
" Ben Galatasaray'ı Annemin Beni Sevdigi Kadar Cok Seviyorum. Alayına Isyan Olumune Gs "[signature][hline]5 ' i 1 Yerde Olimpiyat Stadında

[Bu mesaj eraygnr tarafından 26 Mayıs 2005 23:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
uncla, 26 Mayıs 2005 12:37 tarihinde demiş ki:
ö.canaydın'ın ilk seçimlerden sonra neler yaptığını herkes gördü bütün bunların üstüne ö.canaydın bi daha nasıl seçilir anlayamıyorum.

Daha önce dediğim gibi Galatasarayın borcunu kaldırabilcek Özhan Canaydın dan başka ADAY yokkkk[signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
Just keep on trying, keep on flying, I will be the light.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...