Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

disciples 2 dark prophecy

EsHqUiYa

Öne çıkan mesajlar

portler ve animasyonlar süperdi özellikle ama savaş sistemi çok sinir edebiliyordu zaman zaman. 1-2 ay önce tekrar oynadım biraz ama grubun güçsüzken herşey zor, güçlenince de herkes senden kaçıyor. başka da grup çıkarmana gerek kalmıyor. heroes'un da dengesi iyi değil pek (daha çok yaratık biriktirmişsen dövüyorsun çoğu zaman) ama bu daha beter gibi..

aklımda yer eden bir diğer özelliği gördüğüm en zor oyun sonlarından birine sahip olması; 1 uçan knight (max lvl blumum banner ve artifact'li) + 2 defender of faith + white wizard + 1 prophetess ile bethrezen'i yenene kadar (ana kalemdeyim bir de, %50 armor da var, banner armor'u da ayrıca) .ötüm çatladı yahu, 100 kere load ettim belki 2 günde filan yenebildim o da tümüyle şans eseri tabii paralyze tutturamayınca üstüste, klavyeyi kıracaktım az daha..[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
abi soluyorum ya reha muhtar mehmet ali birand bide bizim bakkalın mixi senin sesin sam
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Devil ile mi ne oynuyordum cok eğlecenliydi eheh son yaratık Bethrezen işte çok kasarak öldürmüştüm bende
allahtan bethrezen i paralyse eden mi ne bir adam vardı grupta
cok oldu tabi hatirlamiyorum[hline]No time for tears
No time to run and hide
No time to be afraid of fear
I keep no time to cry

Sosyal ağlarda paylaş

Bendeki oyun bozuk, ekrandaki görüntüler sürekli göz kırpıp duruyor. Hiçbişi gözükmüyor haliyle. Bir arkadaşta aldım oda aynı çıktı. Elinde sağlam cdlere sahip avrupa yakasında oturan bir arkadaş var mı? veya cdye kopyalayabilecek.

[Bu mesaj Gallant tarafından 17 June 2003 02:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...