Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Masa Tenisi Turnuvası

Mantar136

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar gördüğüm kadarıyla paticik üyeleri arasında masa tenisi ile ilgilenen arkadaşlar var. Bizzat tanıdıklarım da var. Eğer isterseniz İstanbul'da bir yerde toplanıp bi turnuva düzenleyebilriz. Benim "organizatör" yanım pek güçlü değildir ama "müteşebbis" yanıma güvenirim. girişim benden, destek-organizasyon sizden.[signature][hline]Biz Sultanî için "Öl!" deseler, ölürüz...
Sosyal ağlarda paylaş

yaw bende ii bilirimde ist te diilim :( yani bugüne bugün t.dağ ilinde 1 birincilik 1 ikincilik 3 üçüncülük madalyam war :D bi kaç kerede türkiye 1.liği için oynamıstık en son grupta fb cıkmıstı elendik tabi :lol: bide 2. ligde oynuo bu sene bizim takım tekirdağ gençlik ve spor SK :lol: nesee yani bööle bi organizasyon olursa bizde gelebiliriz takım olarak ii olur :)[signature][hline]Kazım Kanat: "Bir tane Carew var, haksız mıyım?"
Ömer Çavuşoğlu: "Dua et bi tane. 2 tane olsa napcaktı Beşiktaş?" :lol:
msn: [email protected]
albümde ben
sözlükte ben
d.t
Sosyal ağlarda paylaş

ben eskiden fb nin takimindaydim ama biraktim sonra eglenmek icin gelirim eskisi gibi oynayabilir miyim bilmem tabi ama amac eglenmekse gelirim oyle turnuva falan beni bozar:)[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"
Resimlerim||Amma eleştirilmişim sevilmiyorum galiba :(
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar o zaman iyi bi yer bulursak katılabilecekler bana mesaj atsın ve kendileri için uygun olan zamanı belirtsin...yalnız ricam zaman için "farketmez" diyen arkadaşlar sonra "bana uymuyor" dememeye özen göstersinler. çok kalabalık olacağımızı sanmıyorum o yüzden dileyen bbi iki arkadaşına da haber verebilir (pati dışından)[signature][hline]Biz Sultanî için "Öl!" deseler, ölürüz...
Sosyal ağlarda paylaş

Mantar o senin bildiğin yerlerden ikisi olmaz kadıköydeki kıraathane gibi bir yer 3 masa var fln taksimdeki ise bodrumda gene üç masa ve mütamadiyen çis kokuyor. Ama Beşiktaştakini bilmiyorum. Ayrıca ben kesin katılırım[signature][hline]Garbın cebin-i zalimi, affetmedim seni
Türküm ve düşmanım sana, kalsamda bir kişi!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
driftintosin, 10 Şubat 2005 22:01 tarihinde demiş ki:
ya raket topiğine yazmıştım .. anadolu yakasında haydarpaşa lisesinin orda masatenisi salonu var ..1 yıl önce 6 msa vardı hem de iyi kaliteli masalar .. orda oynayabiliriz. günlüü 7 yada 8 milyondu yanlış hatırlamıosam..

o zaman drift in söylediği yere bi gidelim bakalım, ona göre karar verelim Truwan...bana yardım edersin artık organizasyonda..[signature][hline]Biz Sultanî için "Öl!" deseler, ölürüz...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
driftintosin, 10 Şubat 2005 22:01 tarihinde demiş ki:
ya raket topiğine yazmıştım .. anadolu yakasında haydarpaşa lisesinin orda masatenisi salonu var ..1 yıl önce 6 msa vardı hem de iyi kaliteli masalar .. orda oynayabiliriz. günlüü 7 yada 8 milyondu yanlış hatırlamıosam..

bahsettiğin yere gidip bakabilir misin?[signature][hline]Biz Sultanî için "Öl!" deseler, ölürüz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...