Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kablonette sorun mu var?

Mix

Öne çıkan mesajlar

İstanbul anadolu yakasında kablonette baglantı yavaslıgı + dakikada 3 4 kere kopma yaşıyorum dün geceden beri. kablo merkezi aradım ama malesef 2 aylık borç ödenmedigi için bakamıyorlarmış. aynı sorunu yaşayan var mı ?[signature][hline]Hayat bir kavgadır... İlk düşmanın sensin!
Sosyal ağlarda paylaş

otomatik ödeme olmasına rağmen bana da o mavalı okudular, kredi kartı bilgilerini düzelttik falan. neymiş ekstresi bilmemne olmuş.
annem bankacı olduğu için hallediliverdi tabi:D
bana da baya bir oluyordu, artık delirme seviyesine gelmiştim:) ama geçti bir süre sonra.
kısacası para vermessen bu adamlar hiç bişey yapmıyorlar. verirsen de gayet kötü birşeyler yapıyorlar. en iyisi güzelce dövüp düzgün yapın len demek ama onun için supermeni falan beklesek daha iyi olur.[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

bendede oluou bu olay borcumda yok (annem cok duzgun takıp edıo tum odemelerı) neyse gıttım telekoma 128k baglantımı 256 yapmak ıstıyorum dedım saga sola ters ters fırca ceken mıleltı azarlıyan o sert telekom calısanalrından bırı ah efendım ne guzel fılan gelın kabloyu bosverın sızı ADSL e alalım dıye koluma gırdıler bankoya goturuolar zorla o an annadım ADSL de kesın bı bokluk var dıe cunkı cok ıyı davranıolar hızmet vermek ıcın gozumun ıcıne bakıolardı

neyse zar zor kurtuldum 30 dk ugrasıp yaptım ıslemımı ultrayı aradım dedım efendım hız yukseltılıcek fılan dedı telekoma gıdın zaten gıttım ordan dırek bılgısayara gırmısler bılgıyı bana sımdı arayıp actırabılrısınız dedıelr dedım adam yok ole bısey sıstemlerımızde telekoma gıdın sonra arayın dedı bız yalan soyluyozya
nese bıda aradım dedım bakın dıe kı adamların tek yapıcagı telekomun dılekceye bakıp ordan en fazla 7-8 tık ıle baglantımı acıcak yok ama yardım ederlerse ölürler nese dedıkı bana aksam 6 dan sonra arayın yardımcı olalalım bende keko gıbı oke dedım
aksam 6:10 da aradım dırek
ultraya hosgeldınız calısma saatlerı dısındayız lutfen yarın arayın hede hodo dedı

orda çuşş dedım hatun resmen kafa buldu benle 6 dan sonra arayın dıye neyse ertesın gun hallettık sonra o kesılmeler fılan hep gectı ne alakaysa

bıde bı ay bızden 2 defa para cektıler neden dıye aradık borcunuz vardı onceden dedıler ama borc fılan yoktu annem defterdar gıbı calısıo evde her odemeyı vs vs kaydedıo defterlere baktık herıflere borcumuz yok bankada teyıt ettı her ay duzenlı odenmıs dıe ama adamlar kecı gıbı ıddea ettıler yok sızın vardı dıe annemde cıngenelıkmı yapıcam 15 mılyon ıcın dedı bıraktı ole ama sınır ettıler[signature][hline]God's In His Heaven, All's Right With The World.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Mix-, 25 Mayıs 2005 17:40 tarihinde demiş ki:
İstanbul anadolu yakasında kablonette baglantı yavaslıgı + dakikada 3 4 kere kopma yaşıyorum dün geceden beri. kablo merkezi aradım ama malesef 2 aylık borç ödenmedigi için bakamıyorlarmış. aynı sorunu yaşayan var mı ?

Aynı problem bende de var. Daha iyi tarif edemezdin. İşin garibi ben Eskişehirdeyim..[signature][hline]:." Storm Earth and Fire! Heed my call!
Ben istemedim gitmeni,kedi istedi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...