Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yanlıslıkla Dupe

ShadowFax

Öne çıkan mesajlar

Örneğin [xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx] alsana Dupe.
E peki bu adam şimdi napcak?
yanlısla dupe oldu.Bu adamın Ban hakkımı?
siz olsanız ne yapardınız?Dupe e karsısınız ama hersey 2x olmus.
hadi bakalım cıkın işin içinden :D[signature][hline]Server: Diez
National: El Morad
LVL: 60+
Nick: ShadowFax

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 25 Mayıs 2005 17:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Dupe/hack yöntemlerinin açıklandığı yazıları forumlarımızda post etmek yasaktır. Bu yüzden bu başlık altındaki dupe yöntemini anlatan tüm yazıları [xxx] işareti ile sansürlemek zorundayım. Göstereceğinize inandığım anlayışınız için teşekkür ederim....[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 25 Mayıs 2005 17:49 tarihinde demiş ki:
Dupe/hack yöntemlerinin açıklandığı yazıları forumlarımızda post etmek yasaktır. Bu yüzden bu başlık altındaki dupe yöntemini anlatan tüm yazıları [xxx] işareti ile sansürlemek zorundayım. Göstereceğinize inandığım anlayışınız için teşekkür ederim....

Hayret eskiden KOHack için ben bunları söylerken tınlamıyordu kimse[signature][hline]Charles Rhadamantis

Nobody is perfect so I'm nobody.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben yetkili olduktan sonra kohack ile ilgili açılan başlıklarıda aynı şekilde editliyordum.. Uzun zaman geçti unutmuşuz belli :)[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...