Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bitcomet nie upload hızlıyken download düşük?

senko

Öne çıkan mesajlar

bu bitcomet denilen veletle millet benden 10 ile 11 ile upload yapio ben anca 5-6 ile download yapabiliyorum. 256 adsl var. acep durum neden böyle?[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

mininovadan aldım torrenti seed/leech oranı 5/41 civarlarında.
şimdi upload sınırını 5 yaptım download 10 a fırladı ama uploadı 10 yaptığımda download 5 e inio ilgniç bişi :)[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

yüksek hız istersen ozaman seed lerini kontrol eden bir site kullanmanda fayda var. fakat bu sitelerin dezavantajı ratioo oranlamaları oluyor. yani ration düşük ise ya dosyayı hiç çekemiyon (24 saat bekleme süresi evriyor) yada siteden ban yiyorsun dolaysıyla pass keyini kaybediyorsun.
bide diğer normal torrenler var . onlarda çok leecher oluyor .dolaysıyla herkes uploadını 1 kb ye ayırıyor ve kimsede adam gibi dl yapamıyor.[signature][hline]The AmokRunner
Sosyal ağlarda paylaş

yaf o zaman bu torrent işi bayağı sakat oluo.
net limiter kurduk pcye hoş ve güzel bir biçimde upload hızını 2 ye çektim ama şimdide download die bişi olmuo browseri bile 0,09 ile fln down edio.
bi yapılandırma cart curt mu lazım netlimiter için yoksa başka bir olayımı var veletin ?[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Sosyal ağlarda paylaş

yukarda verdiğim linkdeki cfosspeed adlı programla, 24 saat açık emule ile günde 1.5gb download yapıyorum, full açık upload ile, ayrıca web'de yavaşlama hissetmeden gezerken, msn icq gibi programları aynı anda sorunsuz kullanıyorum.

ha uploadu kısıp ekstradan bir 500mb daha download edebilirim, ama ne gerek var?[signature][hline]sanerixx, vitalizes body and mind
Sosyal ağlarda paylaş

valla hocam bende 2048 var burda cafede. 160 kb dl 50 kb de up ım oluyoo bişiicikler olmuyor. hataa 180-190 dl bile olyuoo hatlar iyi olunca. o senin dediğin yavaşlama modemden kaynaklanıyor. bende zyxel var diğerleri gibi 100 paket işlem yapmıyor .1000 e kadar çıkıyor.[signature][hline]The AmokRunner
Sosyal ağlarda paylaş

valla hocam . ilk ihale yapıldığında aldım adsl yi . ozamanlar 230 gördük . upımız da 50 civarıydı . ama son 1 senedir 200 ü geçmiyoo kesinlikle . yani downsteam tamamen telekomdan kaynaklanıyor. dediğin doğru teoric olarak 256 olması gerekir dl nin fakat türktelekom 230 diyoo zaten resmi sitesinde. ahhaha . yani bu ülkede herşey dünya teorilerine aykırı .[signature][hline]The AmokRunner
Sosyal ağlarda paylaş

2048 in teorik maksiumum download hızı kaç?
256kB/sec

maksiumum teorik uploadu ne kadar?
64kB/sec

görüldüğü üzere eğer maksimum 190kB/sec ile download yapıyorsan yine oldukça büyük bir kaybın var fakat gerçek şu ki adsl'de o teorik maksiumum download rakamına ulaşmak oldukça güç. ha ama 190kB/sec ile download yapmaktan da kimse şikayetçi olmaz türkiyede şu an sanırım. zaten o kaybedilen bandwith de tamamen adsl'nin işleyişinden kaynaklanan birşey.[signature][hline]sanerixx, vitalizes body and mind
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...