Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kotf

progamer

Öne çıkan mesajlar

KOTF yani Knights of the force. Eminim çoğu kişi sw jedi kinight2 ve 3ü oynamış hatta bitirmiş ve hala oynuyodur ve sıkılmıştır. Bunu farkeden türkler iki oyunlada uyumlu bir mod yapmaya kara verdiler ve sanırım bitti dağıtıcı aranıyor. Oyun sayesinde yüzlerce yeni lvl ve skin geliyor. artık obi wanla anakinin kapışmasını oynayabilecez yada darth vader luke kapışmalarında orda olcaz. www.kotf.com internet sitesi... Bu arada basit bir şey beklemeyin. Filmlerden bütün karakterler multiplayera eklenmiş ve bir sürü harita var. darth maul ya emperor olarak oynamayı kim istemez ki dimi? :) bu arada düelloların arasında darth maul ve obi wan ve ustasının dövüşüde var. Bu arada levellarda filmlerden leveller ve anladığım kadarıyla tek tuşla istediğimiz zaman karakter değiştirebilecekmişiz. Son olarak modla birlikte hakik oyunda türkçeleşiyor. Alt yazılar geliyor ve başlangıçtaki yazılarda türkçe oluyor...[signature][hline]May the force be with you, always
Sosyal ağlarda paylaş

çook uzun zaman önce duymuştum bu modu beni yapım aşamasındaydı.
çok zaman kalmadı sanırım çıkmasına?
sadece dağıtımcı kısmını anlayamadım, sonuçta bu bir mod değil mi? yani yapımcıların para kazanması ne kadar yasal olur bilemiyorum. gerçi zaten star wars gazına gelmişim, ne yapar eder edinirim de merak işte:)[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...