Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cm 5 nasıl mı olucak?

-Kobe-

Öne çıkan mesajlar

Cm 5 fırtınası esiceğe benzior.Aralığa kadar sabredin bişicik kalmadı şurda.

Oyunun en iyi takımı chelsea fc

Maç Görüntüleri,

[signature][hline]Fm veCmTurk Site Editör.
FUTBOLA SIDDET KARISTIRAN,FAİR PLAY RUHUNDAN HABERSİZ OLAN,STADA FUTBOL İZLEMEK DIŞINDA HER ŞEYİ YAPMAK İCİN GİDEN HERKESİ ,VE BUNLARA ÇANAK TUTAN,ENGEL OLAMAYAN KULÜP YONETİMLERİNİ ŞİDDETLE KINIYORUM.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 23 Kasım 2004 22:58 tarihinde demiş ki:
gene aynı şeyler olcak yani?

evet fmden daha iyi dizayn felan:) bide cm online var işte.[signature][hline]Fm veCmTurk Site Editör.
FUTBOLA SIDDET KARISTIRAN,FAİR PLAY RUHUNDAN HABERSİZ OLAN,STADA FUTBOL İZLEMEK DIŞINDA HER ŞEYİ YAPMAK İCİN GİDEN HERKESİ ,VE BUNLARA ÇANAK TUTAN,ENGEL OLAMAYAN KULÜP YONETİMLERİNİ ŞİDDETLE KINIYORUM.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun datayı gennellikle İngiltere de oturan adamlar hazırlıyor haliye İngiltere de olan oyuncuların abarık olması normal muhtemelen C. Ronaldo ve Rooney uzaylı gibi olacak mesele Ronaldo crossing 100 de 150 falan olur o yüzden Fm ownz[signature][hline]Your feelings
I can't help but rape them
I'm sorry, I don't feel the same
My heart inside is constantly hating
I'm sorry, I just throw you away
Sosyal ağlarda paylaş

Kezman ın özellikleri konusunda dalga geçiyorlar herhalde gol makinası diye adlandırılan adamın shooting power ne öyle kezman gibi sürekli gözönünde olan bir futbolcunun özellikleri böyle uyduruksa diğerlerini düşünmek bile istemiyorum:)[signature][hline]The magic is in the blood, it flows from the heart. Every time you use it, part of yourself goes with it. Only when you are prepared to
give of yourself and receive nothing back will the magic work for you
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...