Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yazi

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

pati yokken cok sikildim bir sürü sey yazdim yavas yavas koyarim :P

Başlangıç :

Hey küçük kız iyi misin ? Adam yavaşça karşısında duran küçük kıza doğru ilerliyordu.. Bulundukları yer nemli ve karanlık bir bina olmasına rağmen, etrafa garip bir sıcaklık hakimdi. Gecenin bu saatinde burada ne işin var? Senin evinde uyuyor olman gerekmiyor mu? Küçük kız yüzünü ellerinin arasına alıp gizledi ve oturduğu yerde bir şeyler mırıldanmaya başladı. Adam kızın dediklerini anlamaya çalışsa da hiç bir şey anlamıyordu. Kızın dediklerini anlamak için kızın yanına doğru yavaşça yaklaştı. Hadi neyin var. Korkmana gerek yok. Gel seni ailene götüreyim. Adam elini kıza doğru yardı etmek için uzatmıştı ama kızın sesi aniden çığlığa dönüştü ve tüm odayı sardı. LÜTFEN BANA ZARAR VERME. LÜTFEN BANA ZARAR VERME !!!
Efendim burada başka bir ceset daha var. Sanırım burada çalışanlardan birine ait. Etrafı polisler sarmış bir binayı barikatla kapatmışlardı. Gazeteciler akbabalar gibi etrafı sarmış ve bir şeyler bulmak umudu ile fotoğraf çekip, polislere sorular soruyordu. Ama polisler bile neler olduğunu bilmiyordu. Efendim içerde bir ceset daha bulundu ve bununla birlikte sekiz kişi etti. Adam cebinden bir çeşit mendil çıkarttı ve eline bulaşmış olan kanı sildi. Lanet olsun, burada bu kadar ceset var ama elimizde hiçbir ipucu yok. Bunlar sıradan insanlar. Bu kişileri kim neden öldürmüş olabilir ki ? Hiçbir anlam veremiyorum. Ne görgü tanığımız var ne de lanet olası bir kanıtımız. Adam içeri girip diğer cesede de göz atıyordu. Bana hemen bir tıp doktoru çağırın. Burada neler olduğunu öğrenmek istiyorum. Şu iki sağlam cesedi alıp otopsi için götürün. Şurada ki ceset parçalarını da fazla kirletmeden toplayıp ipucu bulmak için merkeze götürün ve geri kalanlar binanın her yerini iyice araştırıp ne var ne yok baksınlar. Bunu yapan her kimse en azından küçük veya büyük bir ipucu bırakmış olmalı ve bizde bunu bulacağız.[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

Anime tadında MMORPG lar.

[Bu mesaj Bellow tarafından 24 Mayıs 2005 14:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...