Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grim Fandango

taros

Öne çıkan mesajlar

katılın da olsun abi ya :P
sitenin yeni dizaynı için bayadır uğraşıyoruz, çok daha fazla şeyle 5-10 gün içinde gösterime giricek[signature][hline]thanatos 26/02/05 15:18 de msnden demiş ki:
hem belki rap forumlarinda kari buluruz eli ayagi duzgun
| spend some quality time - In Flames Turkiye Fan Page |

[Bu mesaj Infernal_Reborn tarafından 27 Şubat 2005 22:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 27 Şubat 2005 21:08 tarihinde demiş ki:
fan clubını da kurduk grim fandangonun zamanında
ama ne gelen vaar, ne giden...

http://www.grimfandango.tr.cx

Infernal, eğer dübgün bir site hazırlarsanız size Vodvil.com 'dan hosting ve her türlü desteği vermeye hazırım. Many için herşey feda olsun :)[signature][hline]Vodvil [Asıl Oyun Şimdi Başlıyor!]
http://www.vodvil.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 27 Şubat 2005 22:45 tarihinde demiş ki:
"Ask me about Grim Fandango"
"I don't want people ask me about grim fandango"
desem kimler bi$iyler hisseder acaba ?...

*!parmak kaldırır*
monkey island 3, cap'n blondebeard'ın restoranı.
bide el puerto diablo diyorum, akabinde hatırladığım guybrush'ın ispanyolca repliği eşliğinde gülmekten yerlere yatarak ortamı terk ediyorum.
si! la libertado..... şeklinde bişeydi... ehohahahahaha[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Lamerlere cevap yok!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 27 Şubat 2005 22:45 tarihinde demiş ki:
"Ask me about Grim Fandango"
"I don't want people ask me about grim fandango"
desem kimler bi$iyler hisseder acaba ?...

hehe

kısacası lucasarts efsaneydi adventure oyunlarında :) halen duruo bütün klasikler :P samnmax day of the tentacle full throtle the dig vs. vs. :)[signature][hline]life is unfair, kill yourself or get over it.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Heffer, 27 Şubat 2005 23:24 tarihinde demiş ki:

*!parmak kaldırır*
monkey island 3, cap'n blondebeard'ın restoranı.
bide el puerto diablo diyorum, akabinde hatırladığım guybrush'ın ispanyolca repliği eşliğinde gülmekten yerlere yatarak ortamı terk ediyorum.
si! la libertado..... şeklinde bişeydi... ehohahahahaha

şimdi hatırladım ve sırıtıorum salak gibi eki eki eki[signature][hline]life is unfair, kill yourself or get over it.
Sosyal ağlarda paylaş

Day of the tantacle'da bana sorarsaniz gelmiş geçmiş en iyyi adventure'dır, full throttle bile anca dott'ı anca super aşmış heavy metal road adventure atmosferiyle gecebilir.

Day of the tantancle'ın grafiklerini şimdi teker teker nete koysak millet: "ohhhh pixel art vandırful vandırful biriliyint" diye yorum yapar =)[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Full Throttle'dan aldığım zevki hiç unutmayacağım. Kuzen'le hiçbir açıklama olmadan oturup bitirmiştik. Ne güzel günlerdi bee.

Sonra The Dig vardı. Ağzımızı bir karış açarak oynardık. Acaip etkilemişti oyun. Steven Spielberg hayranlığımında körüklenmeye başladığı yıllardır :).

Ve tabiki Curse of Monkey Island... Defalarca bitirmişimdir. Puerto Polo, Plunder Island haritası, Berberin önü, Blood Island haritası ekranlarında oyunu bırakıp müziğini az mı dinledim? Zaten direk bütün müziklerini indirdim arada dinliyorum.

Bu klasikler atık gelmez. 3D geldi, atmosfere sıçtı batırdı yani.[signature][hline]LathspeLL (a.k.a seth)
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...