Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kar Dpt.

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

Yağar yağar daha arkadaşlar Cumaya kadar devam hala burda yağmakta mesela İstanbul-Küçükyalı[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

burdada yağıyo...(göztepe) umarım perşembeye kadar dewam eder...eğer okullar açılırsa ilk gün direk sınav olabilirim offf..[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet yapıldı ama kaç tanesini alabilceklerki içim cızlıyor gerçekten biz evlerimizde sıcak sıcak otururken adamlar orda ölümle boğuşuyor çok kötü yaa.[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

kozyatağında damla kar düşmüo ve karların %30u eridi durum kötü[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
otobüste kıza aşık olunmaz. otobüste kıza karşı hormonlar azar.
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
karakedi, 14 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
merak etme türkiyede sevişme teklifini reddeden erkek pek bulunmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 08 Şubat 2005 01:04 tarihinde demiş ki:
evet maslağa kar yağmıyor malesefe ama ortada eriyen birşeyde yok heryer hala kar altında burda hehe

hade len maslagın neresindesin burda hersey yavaş yavaş eriyo, yollar falan acıldı denebilir..[signature][hline]her$eyim var ama hiçbirşeyim yok
öhhüenm![/b]
nedanko, 05 Şubat 2005 00:24 tarihinde demiş ki:
..doğramacı değilki herif, öğretmen öğretmen...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cermy, 08 Şubat 2005 01:07 tarihinde
maslagın neresindesin burda hersey [b]yavaş yavaş
eriyo, yollar falan acıldı denebilir..

said:
maslak hiç kar yagmıyor , deli gibi birikmiş olan tabakalar buyuk hızla eriyor.. bu gidişle yarın akşama kadar fazla bişey kalmaz
[signature][hline]

[Bu mesaj lord_elvyn tarafından 08 Şubat 2005 01:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cermy, 08 Şubat 2005 01:07 tarihinde demiş ki:
said:
Ardeth, 08 Şubat 2005 01:04 tarihinde demiş ki:
evet maslağa kar yağmıyor malesefe ama ortada eriyen birşeyde yok heryer hala kar altında burda hehe

hade len maslagın neresindesin burda hersey yavaş yavaş eriyo, yollar falan acıldı denebilir..

Gazeteciler sitesindeyim hala arabalar kar altında yoldada birtek tekerlerin gittiği izler var. Halen burası gayet ice wind dale görünümünde hehe dağımı seviyorum :)[signature][hline]Beş Hececiler
''It is very easy to disappear. Just examine ordinary people and act like them.''
Sosyal ağlarda paylaş

@lord-elvyn :öeh heryerde hata arıyosunuz , insan hata yapabilir.
valla benim gözüm hız/zaman hesaplayamıyo.
kesin bilgi için exper olarak gezebilirsin maslağı

@ardeth: ben seba ların birindeyim :) ve burda gerçekten eriyo yani 1 saat onceyle baya fark var[signature][hline]her$eyim var ama hiçbirşeyim yok
öhhüenm![/b]

[Bu mesaj Cermy tarafından 08 Şubat 2005 01:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi valla böyle bizim burda yokuşta hala arabalar işkence çekmekte yani. Dışarı çıksam sadece durduğum noktanın etrafındaki kararla kardan adam yapabilirim. Ama bizim burası sizin oraya göre daha açık sanırım, sitenin dış taraflarında olduğumuz için rüzgar alıyor.[signature][hline]Beş Hececiler
''It is very easy to disappear. Just examine ordinary people and act like them.''
Sosyal ağlarda paylaş

he sorun yok ozaman. sonuc olarak eriyo karlar ve ben carsamba gununun tatil olamayacagı suphesiyle kararsız yazılar yazıoyrum. ama suda kesinki karların durumu 1 saat oncesiyle baya farkediyo[signature][hline]her$eyim var ama hiçbirşeyim yok
öhhüenm![/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 08 Şubat 2005 01:17 tarihinde demiş ki:
yok abi valla böyle bizim burda yokuşta hala arabalar işkence çekmekte yani. Dışarı çıksam sadece durduğum noktanın etrafındaki kararla kardan adam yapabilirim. Ama bizim burası sizin oraya göre daha açık sanırım, sitenin dış taraflarında olduğumuz için rüzgar alıyor.

bilemiyorum belkide. ama sanmıyorum kafamda canlandırdıgım gazeteciler (darusafakaya yakın olan) de oturuyosan sanki orası burdan daha yuksek :).. bizimde etraf acık ,kus yuvası gıbı bı yerdeyım ama karlar erriyo işte :([signature][hline]her$eyim var ama hiçbirşeyim yok
öhhüenm![/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...