Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kar Dpt.

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

Ankara'da bugünde iyi yağdı,sabah atıştırmaya başladı öğleden önceye kadar atıştırdı hatta bir ara ufak ufak tipiye dönüştü.öğlen durdu ümitköyde tutmuştu etraf öğlen yağmayınca eridi ama gece buza çeker üstünede bir daha yağarsa iyi olacak.[signature][hline]shinsetsu desu..
Sosyal ağlarda paylaş

Fake atiyor ya deli oldum
Yagiyor bahçe tutuyor
Bakti bahce tuttu kesiyor yagmayi
Deliriyorum bende burda cildirdim 2 gündür ya[signature][hline]Xaenin d-r-a-c-o-n-i-a-c

CoH : Cursus Novatron
Xaenin Aurion
Alexi_Septimus, 30 Eylül 2004 17:10 tarihinde demiş ki:
O kadın öksürdüğünde portal açılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

-içmeye gidiyorum ahahahahahaha
-aptalsın sen kime hava attığını sanıyorsun
-asosylasin sen de
-sende delisin.. baksana çift kişilikli olmaya başladın
-sus ulan şizofren kendi kendşne konuştuğunun farkındamısın?
-evet..
-ee ne skime tarışıyoruz hayvan adam?
-hmm doğru.. gel içmeye gidleim kanyak içeri sıcak sıkcak
-seni seviyorum
-kendimi seviyorum[signature][hline]FRANCO FEST ULUDAĞ!
Ayrıntılı bilgi burada
Sosyal ağlarda paylaş

itü'yü tatil edip 4te her yeri kapadılar kar yağacak diye kara kara bulutlar geldi, geçti.....ve gitti. Bir kaç adet karda bırakmayı unutmadılar ama onlar şimdi dere oldu akıyor.[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Ben size söyliyim
Yarin pasa pasa okula gidiyoruz bulutlar açilacak hafiften günes çikicak bugünkü gibi . Sonra cumartesi en azindan disari cikip gezeriz ölümüne diye düsünürken cumartesi-pazar kar firtinasi basliycak evlere kapali kalicaz . Sonra pazartesi hava açilacak . fazla mi kötümser oldu =)[signature][hline]Xaenin d-r-a-c-o-n-i-a-c

CoH : Cursus Novatron
Xaenin Aurion
Alexi_Septimus, 30 Eylül 2004 17:10 tarihinde demiş ki:
O kadın öksürdüğünde portal açılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nomad13, 25 Kasım 2004 18:39 tarihinde demiş ki:
Ben size söyliyim
Yarin pasa pasa okula gidiyoruz bulutlar açilacak hafiften günes çikicak bugünkü gibi . Sonra cumartesi en azindan disari cikip gezeriz ölümüne diye düsünürken cumartesi-pazar kar firtinasi basliycak evlere kapali kalicaz . Sonra pazartesi hava açilacak . fazla mi kötümser oldu =)

Bencede boyle olur[signature][hline]Onen-i Estel Edain
ü Chebin Estel Anim
Sosyal ağlarda paylaş

yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ yağ[signature][hline]Prima, Quae vitam dedit,hora carpsit

Nascantes morimur,finisque ab orgine

Uzaylıda olsa,insan insandır...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cermy, 25 Kasım 2004 18:53 tarihinde demiş ki:
ahada hemen bakın 10dk once yenilenmiş istanbul radarı .. kar hala avrupa yakasına gelmemiş gorunuyor ?!?!?!?!?

aha az once 18:40 taydı radar simdi 18:56 olmus. bana sanki bulutlarda biraz ilerleme var gibi geldi ama belkide tatil fantazilerinin yan etkisi olabilri bide siz bakın :DD

[Bu mesaj Cermy tarafından 25 Kasım 2004 19:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...