Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kar Dpt.

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
salak vali insallah sabah milleti uyandirip sonradan birsey yapmaz salak salak..
ama tatil olacak gibi gorunuyor boyle devam ederse. belediye araci geldi ama gene kapanacak gibi. iyi yagiyor..
tatil istiyoruuuuz :)[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 70)
Sosyal ağlarda paylaş

Tanrıda bazen dusuncelere dalıyor olmalı :P[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Ya beyler şu radar olayı nedir bir link bir açıklama istiyorum . bende yararlanam uydu hizmetlerinden bi zahmeting ![signature][hline]Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! | ©émååt
--------------------------------------------------------------
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
| Return Of Theselia || Gücünü asla gösterme !
|
Sosyal ağlarda paylaş

Ya durdu bu kar . OfF ankara içinde şu anda kar yağan başka bir yer varmı ?[signature][hline]Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! | ©émååt
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
| Return Of Theselia || Gücünü asla gösterme !
|
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 25 Kasım 2004 00:19 tarihinde demiş ki:
sabah 7 de başlıcakmış istte

off yine sabahın köründe kalkıp 48375kat giyindikten sonra tam yola cıkmak uzereyken yada yola cıkalı 5 dakka olmusken mi tatik olcak ynaı? ya ama ben sıcacık yataamdan kaldırılmak istemyom :(
*!2 yasinda sirin bebek rolü yapar*[signature][hline]her$eyim var ama hiçbirşeyim yok
öhhüenm!
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Demin cvp yazamadim şimdi yaziyim bazi arkadaşlara...
Kar yağmasin dedimde güneş mi açsım dedim ?? Neyse Kar yağınca düşünün bakalım sokakta yaşayan insanlarin halini yada varoşlarda yaşayanlar ne yapiyor!
Ama siz işi kuraklığa çektiniz ya hakikaten süpersiniz. İnşallah tatil olmaz inşallah yağmur yağar ve bazı arkadaşlarımız KURAKLIK ÇEKMEZ
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...