Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Minicik Paticik Buluşması Yapmayı Düşünüyoruz [İstanbul]

RedallHoor

Öne çıkan mesajlar

Yaw deli olmayın arkadaşlar ciddimisiniz harbiden siz yaa[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben ciddiyim de hanfendiyi bilmiyorum..
Eğer burada böyle klavye delikanlılığı yapıyorsa kendisi onu da bilemeyecem..[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür.(chE)
Yeni Rockı | Üstüne Şehir Örten Şehir

[Bu mesaj Cthulhu_ tarafından 18 Şubat 2005 19:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tekrarliyorum nedne hep istanbul yaaa? :([signature][hline]Ardeth 10 Şubat 2005 00:38' da demişki:
''herşeyin ölçüsü insandır''(sofistlerden alinti)
Ve gene Ardeth Bence en tehlike olan Raistin, zeki olmak değil, zeki olduğunu düşünmektir.
Ve son olarak sevdigim laflar:Nietzsche "Hayat bir savaş okuludur. Öldürmeyen yaragüçlendirir" Nietzsche Edmund Husserl "şeylere dönelim!"
ve son olarak Stuart Mill " Kendinden hoşnut bir domuz olmaktansa, hoşnutsuz bir insan olmak yeğdir, memnun bir aptal olmaktansa hoşnutsuz bir Sokrates olmak yeğdir."
Sosyal ağlarda paylaş

Görüşürüz bakalım..Çok gördüm ben paticik'teki 2senem içinde böyle tipler..
Yok senin başına ülkü ocağı yığarım,yok bir kamyon adam topla gel yoksa dönemezsin eve..
Ama ne oldu?Bir daha ne ses çıktı onlardan ne de bir kez daha buluşmalara katılabildiler..
Çok gördüm ben senin gibi klavye delikanlısı..[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür.(chE)
Yeni Rockı | Üstüne Şehir Örten Şehir
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi arkadaşlar 27 Şubat Pazar günü saat 13:00 Sularında Simit sarayı önünde toplanılacak karnı aç olan varsa yemek yemeğe gidilecek ...

:)

Şaka şaka

Şimdi program ı yazıyorum seçim sizin

Saat 13:30 Herhangi bir nargile kafede kafalar yumuşatılcak tanışma fassılları muhabbetler edilecek
Saat:15:30 Eğer istek olursa içmeye olmassada bi internet kafeye gidilecek yada bunun yerine Bowling yada Bilardo oynamayada gidebiliriz tabiki...

Aklına başka şeyler gelen lütfen yazsın..[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

ben yapmayınca olmuyor tabi bunlar
hoca bu arada saatli falan plan yapma hiç
içmeyi planlayıp bütün günü nargilede gecirdigimiz bulusmalarımız da oldu bizim
o acıdan ne yapacagımız burada planlamayı deneriz, ondan sonra kaçta nerede yapacagımız falan da buluşunca ayarlarız

grom-demon tamam
bi de spidee gelsin ben gelirim:D[signature][hline]Notwist fi tarihinde demis ki:
Trouble that we've come to know will stay with us

bad religion xxx tarihinde demis ki:
A smile on the lips and a hole in the head
Sosyal ağlarda paylaş

RedallHoor
obacan
HymnOfChuck
eagle_dnz
_-Sturm-_
Cthulhu_
Zaugna_Khaldun
Grom_Hellscream

Listemizin son hali...[signature][hline]------------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

İki ölü sanırım kavga vardı en son :D[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

hazır ıstanbula askerlık yapıyorken bı hafta sonu carsı ıznı ayarlıyıp gelmek ısterım acıkcası tabı avrupa yakasında toplandıgınızda bıraz zorlana bılırım gelme konusunda[signature][hline]Yaylarlar Yaylalar,piyade marşı,kim gelyor,postallar,siy ah çoraplar,yeşil donlar ve atletler,kamuflajlar ve en önemlisi kep gitti göt gitti ... Askerlik Güzel Bişi...
Sosyal ağlarda paylaş

Haftaya pazar buluşuyoruz Llama Gelsene sende dicemde...:( Gelebilirmisinki...[signature][hline]------------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

Llama Anadolu yakasındayız kadıköy de olcaz :) Gel gel gel[signature][hline]------------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RedallHoor, 19 Şubat 2005 12:46 tarihinde demiş ki:
Haftaya pazar buluşuyoruz Llama Gelsene sende dicemde...:( Gelebilirmisinki...

haftaya pazar carsım yok ondan sonrakı pazar var anasını satayım yıne benım bırlıgı degıstırdıler adamı fırara suruklıcek bu askerlık valla ben ne anlarım garsonluktan servıs acmaktan 1.ordu komutanın konutunda askerlık yapıyorum gece 11 lere kadar sovra kur sofra kaldır hanfendı ıle ugras pasayı karsıla ugurla offf off ıkı ıkı oldugumuzdan ıkı haftada bır carsı sanırım bır dahakı carsım 6 marta[signature][hline]Yaylarlar Yaylalar,piyade marşı,kim gelyor,postallar,siy ah çoraplar,yeşil donlar ve atletler,kamuflajlar ve en önemlisi kep gitti göt gitti ... Askerlik Güzel Bişi...
Sosyal ağlarda paylaş

Hatta bir daha up arkadaşlar katılmak isteyen biri varsa çekinmesin yazsın gülelim eğlenelim çok iyi arkadaşlıklar bu telefonda ara ve boya arkadaşlarım olurlar :)[signature][hline]------------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

Cthulhu_
RedallHoor
obacan
HymnOfChuck
eagle_dnz
_-Sturm-_
Zaugna_Khaldun
Grom_Hellscream
Mandooo

Son Listemizdir Plan şu Haftaya Pazar Yani Ayın 27 Sinde Buluşulacak....

Saat 1 de simit sarayı önünde Boğada yani....[signature][hline]------------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...