Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş - Sakaryaspor [27 Şubat 16.30]

tunch

Öne çıkan mesajlar

ya adm ölürken 3 maç kapandı. hastaneye biri gidiyosa başka bi stadta bi maç oynarız biter

ufff iğrendim yanlız kendimden ölüm falan bahsediyoruz maç topikinde. ben böyle futbolunda böyle tribününde.

*!ok yerine kanal değiştirme tuşuna basar*[signature][hline] MSN : [email protected]
--
CoH: Hüsamettin Invul Tanker LvL 30 En üst düzey Türk tanker
--
Bayat , 23 Şubat 2005 15:01 tarihinde demiş ki:
Tek elle yazmak zor degil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 27 Şubat 2005 18:39 tarihinde demiş ki:
beşiktaşın bu sezon hedefi ne?
3. lük mü?

Herkes kendi işine baksın, yok en az 5 maç kapanırmış yok en az 3 maçmış, insanın kendi dediğinde bir tutarlılık olması lazım.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 27 Şubat 2005 18:25 tarihinde demiş ki:
muhtesem bir lig!

bu na +1 demek istiyoru ilk olarak :) 2. penalti da penalti degildi bence ole sacma penalti olmaz tamam cekmis olabilir adamherkeste gordu bunu ama nerde cekti? ceza sahasi icinde degildi ki? kırmızı kart verilir adama frikik kullanilir mac devam eder olmasi gereken buydu ama besiktas i ligde 3. yapacaklar diye rezillik cikti yazik gercekten..olaya besiktas olarak bakmamak gerekiyo tamam amaclarina ulastilar bjk 3 puan aldi yoluna devam etti ama sakarya radyoda falan sakarya icin onemli bi mac kume dusme olasiligi var falan diye milyon kere soylediler..ama olan oldu yine lig 4 takim arasinda oynaniyo kimin umrundaki sakarya dusmus falan?bjk guzel oynasaydi alsaydi maci devam etseydi ama bole bisi olmasina imkan yok..

bu mactan sorada su stat a bisi yapilmazsa ciden cok buyuk rezllikler cikacak orda 3-5 bin bjk taraflari daha gelsin diye bi okadar daha polis gorev yapiyo yazik gercekten polis in yapabilecegi bisi de yok delinin biri atliyo sahaya dolasiyo iste bu kadar basit ne akla hizmet o tel orguleri kaldirip bide ustune seyircimiz sole sahaya kimse inmez falan deniliyo anlayabilmis degilim..yazik gercekten yazik..yok .. kuvvet geliyo saha guvenligi saglansin diye polisler 90 dk sahanin etrafinda dikiliyo haftasonu..yazik degili polislere?bi mac olsun diye polisler her an tetikte mac mi oluyo savasta cephede mi bekleniyo anlayabilmis degilim..90 dk bi haraket olursa diye tetkte adamlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

maç 2 -1 beşiktaş lehine ..
böle sıfatsız hakemlerle bu iş yürümez maçta sinirden ağlıyodum ya .beşiktaş büyük takım die böle oluo böle büyük oluncaksa hiç olunmasın daa iyi,topluyolar bütün yıldız oyuncuları al sana takım , bi carew bi ali güneş bi sergen kim bunlar ya dan dun futbol oynuolar üzülüorum bunları ligin tepesinde grdükçe ama sakarya emeğimn takımı bütün güçlerini ortaya koyuyolar çalışıolar çabalıolar , ragıp , fatih, mesut mbayo ve dierlerinin alınterini kim ödeyebilir,
gerzek bi hakem yüzünden (prdn tutamadım kendimi) adamlar maç kaybedio , halbuki bu maç onlar için ne kadar önemli , yazık yazık, saçma sapan penaltılarla alınan galibiyetler sonucunda sevinen taraftarların yüzlerine tükürmek gelio içimden ,allah böle hakemlerin elini kırsında maç yönetemesinler inşllh ,, olaylar da işin cabası gvenlik güçleri oturmuş çay içip keyif yapıolar herlde isteyen sahaya grbilio olay cıkartabilio isteyen şenolun anasına demediğini bırakmıo(bak yine köpürdüm ) neyse yapcak bişi yok zaten anca sövebiliriz bi traflarımızı yırtabiliriz , üzüldüğüm sakaryaya yapılan kalleşlik..[signature][hline]Member of AAL'05

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...