Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsun-GaLaTaSaRaY

Xeir

Öne çıkan mesajlar

Tomas ı avrupada izleyen varmı...Basit türkiye liginde bu kadar hata yapan adam avrupada kim bilir napar...
haa ben servet iyi topçudur demiyorum avrupada gördük ne yaptıgını ama genç bir türk çocugu olarak tomasa tercih ederim...
şuanda türkiyenin en iyi defansı tartışmasız song dur.[signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

"Galatasaray maçın başından beri top çeviremedi.90 dakika boyunca hiç bir varlık gösteremedi.Samsun hızlı oyuncularıyla yüklendi.Galatasarayın ağır defansı bu yüklenmelere dayanamadı golleri yedi.Daha sonra gs baskı kurmaya çalıştı başaramadı maçın başında beri düşe kalka oynuyan takım hala devam etti.Topu ayağına alan kendini yere bırakıyodu,gs nin oyun zihniyeti bu muydu? hakem görmemezlikten geliyordu.Ama o pozisyonların en osurğundanına penaltı çaldı hll,olsun.Penaltı nın "p" si yok pozisyonda.Bide bişey dikkatimi çekti galatasaray şanslı takım ya.Adam şut çekiyor ıska geçiyor ayağına sürtüp bi adamın önüne düşüyor varmı böle çok balık takım gs çook."

Haftaya beşiktaşta bi döşer 6saraya rahatlarız iyicene[signature][hline]Bu basketbol dünyasında 2 kişi fazla ya BEN ya LeBron..
Sosyal ağlarda paylaş

valla Fenerbahçenin avrupadan erken elenmesi , üstüne gs ın 3 puan kaybetmesi Fenerbahçeyi lige iyice motive edecektir...
ama gs bjk maçındada puan kaybederse geçen seneki gibi Fener-Trabzon çekişmesi olabilir zirvede.[signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

uncla bu topicteki tek mesajımdı o..ve geçmiş olsun dedim...senin ettiğin laflardan sonra tek bir mesajla banlanıcaksam...neyse sen aynen dewam et...kopar bizi uncla...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

zaragoza maçının topic inde bunun 10 katı tahrik vardı...
kimse bişey dememiş sorun çıkartmayın.[signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

uncla bi paticik buluşmasında denk gelsek keşke...(yanlış anlaşılmasın konuşmak istediğim çok şey varda neyse...)[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.

[Bu mesaj Mandooo tarafından 27 Şubat 2005 00:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

GS nin 100. yılı seneyeydi zaten napalım bu sene olmadı seneye 100. yılda şampiyon olur :)

GS bugün büyük oranda şampiyonluğu FB ye hediye etti FB yi kadıköyde yenmesi durumunda şampiyonluğu garantiydi fakat şimdi fb nin puan kaybetmeside gerekiyor. BU açıdan çok önemli olan 3 puan kaybetti gs.

Bu durumda BJK-GS maçıda ayrı bi önem kazandı GS yenilirse puan farkı 8 e çıkabilir ki bu artık herşeyin bittiği anlamına gelir.[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

vodan öyle bi konuşmuşsunki sanki fener 3 puanı şimdiden almış gibi...beklelim yarın yenersek iyice havaya gireriz..[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vulture_Wolfish, 27 Şubat 2005 00:26 tarihinde demiş ki:
maç 2-1 mi bitti yaw birde seyrantepe den gol yediler oldu sana 3-1 :D

tomasında golü yoktu bu arada gs a ...
şimdi gerçek Fenerli oldu :D[signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
freeedom, 26 Şubat 2005 23:57 tarihinde demiş ki:
bide gsliler umutlanıyor sampiyonluk diye lol be lol oh rahatladım 100. yılınız da biraz zor sampiyonluk fb her zaman sampiyon burası fb cumhuriyeti samsunu yenin sonra bize gelin biz en azından berabere kalmıstık(cok iyi bir skor değil ama neyse caktırmayın fb'liler)

1 burası türkiye cumhuriyeti
2 burası babanın tarlası diil adam gibi konuş
3 hangi mağradan çıktıysan geri dön
4 git fener topicine yazı yaz
5 Ali sami yen de topu bi yerinize monteleyip evinize yollayan takım gs çaykur diil ilk samsunu yenin sora bizi diil sizin 1 attığınız takıma biz 5 tane attık ona bakılırsa ayrıca madem manchesteri yendiniz bize neden yenildiniz Dünyanın en büyük klübü gs mi oldu şimdi aptal bir insandan aptal bir mesaj ayrıca git fb topicine yazı yaz hayret birşey...

[Bu mesaj plus tarafından 27 Şubat 2005 11:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...