Jump to content
Paticik Patreon - Birlikte Siteyi Açık Tutalım ×
Paticik Forumları

makina restart atıo


-Aragorn-

Öne çıkan mesajlar

bugün daoc tan çıkarken makinma kendini restartladı. scandisk i geçtik tam masaüstüne gelio çat tekrar restarlıo. 10,15 kere aynı şeyi yaptı. scandisklerde belgelerimden bi dosyadan hata verdi sürekli. güvenli modda açtim xp yi sildim dosyayı bu sefer hata vermedi ama yine restartladı. bu sefer de ati control pannel i hatalı dosya olarak gördü. güvenli modda girdim ati sürücülerine baktım sorun yok gözüküo. ama ekran bağdaştırıcılarında iki radeon 9500 pro var birinin yanında secondary yazıo. yeni sürücü kuramıorum eski sürücüyü kaldıramıorum güvenli kipte diye. normal kipte açamıorum. bu msj ı başka bi makınadan yazıyorum. yardım edebilcek varmı acep[hline]Oski lvl50 Hero RR3+
Excalibur | Hibernia / EU


Hepimiz OSKİ'yiz.
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

işlemcim amd 2000+
makina kendini restarladığında aşırı derecede sıcaktı. baktım baya. ama sonra yarım saat sonra denedim yine aynı şeyleri yaşadım. trojan girmiş olabilir. çünkü geçen hafta bi yazı yazıodum word de birden restartlandı yine. sonra aynı belgeye girmeye kalktığımda yine restartlandı falan. bugünde ilk aynı belgede hata verdi sonra sildim onu ama hata devam etti. en temizi format bencede.
eve 3,4 saat sonra gidicem o zaman durumu yazarım
saoluın[hline]Oski lvl50 Hero RR3+
Excalibur | Hibernia / EU


Hepimiz OSKİ'yiz.
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Muhtemelen virus-trojan benzeri bişi dergi cd sinden çıkan bir programla kontrol et bence yada eğer bulabilir McAfee nin dos tan tarama yapan scanner ları var onlarla deniyebilirsin fan dönüyorsa ve işlemcinin üzerine oturmuşşa ve çok da fazla tozlanma yoksa muhtemelen sıcaklıktan değildir sanırım seninki thunderbird a onlar çok çok ısınır ama bir sorun olmaz.
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

dün gece geldim eve xp cd si falan bulup. makinayı açtım hiçbi sorun çıkmadan çalıştı ve bu geceye kadar da hala bişi yok.
büyük ihtimal işlemci çok ısındı diye yaptı olayları. kasayı açtım baktım fanlara gayet güzel çalışıolar. bilmiorum belki odanın kapısı kapalıydı cam kapalıydı makina 8-9 saat açık kaldı belki çok ısındı harbiden.
işlemcim athlon bu arada.[hline]Oski lvl50 Hero RR3+
Excalibur | Hibernia / EU


Hepimiz OSKİ'yiz.
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...