Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şu anda yurt dışı bağlantı durumu?

tunch

Öne çıkan mesajlar

turk.internet.com 'a göre daha bi gelişme yok...[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

ya yurtiçi bağlantısında sorunu olan varmı yurtdışı bağlantısına ettiğim küfürlerden yurtiçide küstü ben şu anda yurtiçi hedelerden ping alamıyorum explorer patiyi açıyo ama ping atınca cevap gelmiyo neden olabilir?[signature][hline]trees and i are one...
Sarnel 50 luwi enchanter & Lorefin 44 elf ranger of Prydwen bide Mirloth 37 highlander minstrel var oda çok şeker (excal)
Sosyal ağlarda paylaş

vala benim hiç bi sorunum yok şu an? tüm siteler açılıyor yerli yabancı, 25k la dl yapıyorum, dün gece 12 den şu ana kadar beri 1.8gb dl etmişim hatta oha dedim.[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II - Satılık!
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair
Sosyal ağlarda paylaş

konun en başlarına bakın benim dediğime geldiler. Yurtdışı cıkışları şuanda 7GB eskileride onarıcaklar kaç olucak 7 + 3.7 = 10.7 GB bizim ihtiyaç kaç 7GB. msler düşer mi hyr. Niye ? mesafenin düşmesi lazm.[signature][hline]You run, never stop, got to win, got to run till you drop
-Aeris-, 15 Ocak 2005 09:53 tarihinde demiş ki:
Spastikmisin dostum ya?
Bi defol...
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Şuanda eşşekler gibi nereye istersem oraya giriyorum . Bulunduğunuz bölgeyle ilgili galiba sorun ...[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
--------------------------------------------------------------
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
--------------------------------------------------------------
| Sahip olduğun gücü asla gösterme !
|B_L
Sosyal ağlarda paylaş

msn icq aynı anda göçüyor
demekki sorun yurt dışında

arkadaştan dosya alıyordum
icq koptu
ama dosyatransferi devam ediyor

bir türk serverındada chat yapıyordum o sırada
türk serverıda duruyor

paticik de çalışıyor