Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Real Zaragoza vs Fenerbahçe

Fistan

Öne çıkan mesajlar

Real Zaragoza vs Fenerbahçe
UEFA Kupası 3. Tur Rövanş maçı.

Fenerbahçe'm bu maçta 2 farklı skor alırsa turu geçecek. 0-1 de maç uzayacak.
Zaragoza'da kar varmış.stadı bugün temizlememişler ve biraz Fenerbahçe'yi bekletmişler son antreman için.sonra şenes erzik devreye girmiş stadın yarısı temizlenmiş ve kısa bi antreman yapmış Fenerbahçe.neyse olur bunlar avrupa'da diyorum.korkudan olsa gerek böyle engellemelere başvurdular :)
1-0 ın nesine güvenecekler demi karşısında Fenerbahçe var. Rahat geçeriz diyorum bu turu.
4. turdaki rakibimiz kim olcak acaba diye merakla bekliyorum.

[Bu mesaj Fistan tarafından 24 Şubat 2005 01:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

2 farklı skorlada geçerizde 1-2,2-3...skorlarlada geçeriz...
işimiz çok zor kadıköydeki gibi sawunma ağırlıklı oynıcaklar...erken bir gol bulursak (sparta prag maçındaki gibi) turu geçbiliriz....[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
neye inanmadıgınızı anlamadım ben. neye inanmadınız?

cs:WooK[cVk]wook o'hara

[Bu mesaj wook tarafından 24 Şubat 2005 01:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Luciano'nun son durumu ne oynayacakmı?

Bence Aurelio takıma katıldığı için ofansif açıdan çok güçlü bir fenerbahçe olcak ilk maçtaki gibi oynamayacağımızdan eminim.
Kontra atak yemezsek turu geçeceğimize inanıyorum bende.
Manchester a 2+3 Lyon a 1+2 Toplam 6 gol atmışsak zaragozaya da bolca gol atabiliriz diye düşünüyorum yeterki yemeyelim :)[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Fener elenirse Türkiye liginde şampiyonluğu kimseye bırakmaz , gese liler oturup Fenerbahçeyi tutsunlar bence.[signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonjo, 24 Şubat 2005 12:41 tarihinde demiş ki:
Fener elenirse Türkiye liginde şampiyonluğu kimseye bırakmaz , gese liler oturup Fenerbahçeyi tutsunlar bence.

tam tersi de olabilir. fener öyle bi takım ki herşeyden etkilenip karışabiliyor. elenirseniz türkiye şampiyonluğu da gidebilir[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...
Sosyal ağlarda paylaş

geçen maçtan sonra yaşanan olaylardan sonra banlanmayanan kişilrin inadına ilk defa avrupada fenerbahçeyi tutmayacağım,kimsenin kimseye küfretmeye hakkı yok bu forumlarda ve mesajının silinmesi de hiç adil değil,olayı görenler görmüştür ama ses çıkarmadık bir daha olmasın böyle bir şey,düpedüz adam kayırılıyor forumlarda,hadi gel bana da küfret,forza zaragoza diyorum bu akşam için[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...